Nowości

Nowe odcienie kultowej pomadki Crushed Lip Color od Bobbi Brown Cosmetics.

Nasze fanki oszalały na punkcie Crushed Lip Color – stworzyliśmy więc dla nich jeszcze więcej, bardziej kobiecych odcieni – prawdziwych przedmiotów pożądania. Zmysłowe, stworzone przez znane influencerki z całego świata odcienie pomadek idealnie się sprawdzą w codziennym makijażu oraz stworzą awangardowy, przyciągający spojrzenia wieczorowy look. Przedstawiamy: Sazan Nude, Daring Dalalid i Molly Wow, wykreowane przez Sazan Hendrix, Dalal AlDoub oraz Molly Chiang.

Stań się przedmiotem pożądania z nowymi Crushed Lip Color od Bobbi Brown

Każdy z odcieni został własnoręcznie wybrany przez nasze globalne #BBGirlCrushes jako ich indywidualny, niepowtarzalny kolor. Sazan Nude jest subtelnym, codziennym beżem,  Daring Dalalid to odważny burgund, a Molly Wow jest intensywnym, soczystym różem. Wszystkie sprawdzają się w każdej sytuacji, od porannej kawy po wieczorny koktajl. Ta najlepiej sprzedająca się formuła, która za jednym pociągnięciem pozostawia na ustach satynowy, matowy kolor, jest dodatkowo wzbogacona o odżywcze witaminy C i E. Efekt do wyboru – lekko zabarwione usta lub tafle wyrazistego koloru.

 

Sazan Nude – odcień stworzony przez Sazan Hendrix

Kobieta biznesu z Los Angeles i internetowa influencerka, która doprowadziła swój makijaż ust do perfekcji z nowym, ekskluzywnym odcieniem, Sazan Nude. „Moje fanki wciąż pytają mnie o mój codzienny makijaż ust w wersji nude. Aby odpowiedzieć na te wszystkie pytania, stworzyłam pomadkę w odcieniu idealnym zarówno do podartych dżinsów, jak i kreacji inspirowanej wybiegami. Taką, którą zawsze mogę mieć w swojej torebce.”

Daring Dalalid – odcień stworozny przez  Dalal AlDoub

Jedna z najbardziej wpływowych blogerek w Kuwejcie. Stworzyła własną wersję zdecydowanej i odważnej barwy o nazwie Daring Dalalid. „Głęboki kolor na ustach sprawia, że czuję się silniejsza. Chciałam w ten sposób przypominać o tej wewnętrznej sile każdej kobiecie, która będzie nosić mój wyrazisty, jagodowy odcień”.

Molly Wow – odcień stworzony przez Molly Chiang

Tajwańska artystka i ikona stylu dzieli się swoją niezwykłą energią poprzez zwariowany odcień pomadki Molly Wow.”Inspiracją dla mnie był optymistyczny i dodający kobietom wiary w siebie przekaz Bobbi Brown – postanowiłam wybrać więc odcień różu, który promienieje pozytywną energią”.

KOLEKCJA:

  • Crushed Lip Color 2.0 w trzech odcieniach:
    • Sazan Nude
    • Molly Wow
    • Daring Dalalid

Sugerowana cena detaliczna – 127 zł

Możesz również polubić…