Nowości

Nowe Żele Pod Prysznic Rexona – Obudź się, jak nigdy dotąd!

Pobudka nie zawsze bywa przyjemna… Wiele osób ma jednak jeden sprawdzony sposób na to, jak umilić sobie te chwile i z energią rozpocząć nowy dzień. To poranny prysznic, który błyskawicznie przegania resztki snu, pobudza krążenie, rozjaśnia umysł i przygotowuje nas do aktywnego dnia. Z nowymi żelami Rexona każdy dzień zaczynasz orzeźwiającą pobudką.

Seria siedmiu nowych żeli pod prysznic Rexona zachwyci zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Każdy z nas znajdzie wymarzony kosmetyk dla siebie. Żele mają różnorodne nuty zapachowe, orzeźwiają skórę i zapewniają niezwykle odświeżający prysznic, więc doskonale sprawdzą się o poranku i zawsze wtedy, kiedy potrzebujemy zastrzyku dodatkowej energii.

A jakie preferencje co do mycia ciała mają Polacy? Z badań wynika, że 81% z nas bierze prysznic lub kąpiel przynajmniej raz dziennie. 19% robi to dwa razy dziennie, a 7% nawet częściej. W grupie osób, które deklarują, że myją się dwa razy dziennie lub częściej najwięcej jest ludzi młodych. Z osób w wieku 15-19 lat aż 39% przyznaje, że zwykle myje się dwa razy dziennie. Taki sposób dbania o higienę preferuje też 28% osób w wieku 20-29 lat.

Z badań TNS wynika również, że kąpiel bądź prysznic na rozpoczęcie dnia wybiera 32% Polaków. Fanami porannego mycia są przede wszystkim ludzie młodzi – w grupie osób 15-29 lat, takie odświeżanie deklaruje 42%. To przede wszystkim z myślą o nich powstały nowe żele pod prysznic Rexona.

Nowe, odświeżające żele pod prysznic Rexona mają jeszcze jedną wielką zaletę. Każdy z nich doskonale współgra z odpowiednim antyperspirantem Rexona. Nuty zapachowe żeli zostały zainspirowane najchętniej wybieranymi przez konsumentów antyperspirantami Rexona. Antyperspiranty Rexona są bardzo lubiane, zwłaszcza przez osoby młode, które teraz do porannej higieny będą mogły używać duetu marki Rexona – jednego z nowych, odświeżających żeli pod prysznic oraz ulubionego antyperspirantu.

LINIA DLA KOBIET

Żel pod prysznic REXONA Aloe Fresh – To propozycja dla wszystkich kobiet, a w szczególności dla takich, które rano mają trudności ze wstawaniem. Żel pod prysznic REXONA Aloe Fresh jest bowiem wyjątkowo orzeźwiający. Niesie ze sobą lekki zapach złożony z nut aloesu i soczystej mandarynki wzmocnionych odświeżającym mentolem.

Taka dawka orzeźwienia w żelu pod prysznic REXONA Aloe Fresh idealnie współgra z antyperspirantem REXONA Aloe Vera MotionSense.


Żel pod prysznic REXONA Orchid Fresh – Resztki snu błyskawicznie przegoni umycie ciała żelem pod prysznic REXONA Orchid Fresh o bardzo kobiecym zapachu. Kosmetyk niesie ze sobą zniewalające aromaty dzikiej orchidei oraz tropikalnych owoców, które miło pobudzają do działania.

Żel pod prysznic REXONA Orchid Fresh najlepiej współgra z antyperspirantem REXONA Sexy Bouquet MotionSense.


Żel pod prysznic REXONA Oxygen Fresh – Aromatem morskiej trawy, bergamotki oraz drzewa sandałowego zachwyca żel pod prysznic REXONA Oxygen Fresh. Jest niczym powiew bryzy na skórze, a przy tym wspaniale orzeźwia umysł i ciało. To prawdziwy poranny zastrzyk energii na cały dzień.

W duecie z żelem REXONA Oxygen Fresh jeszcze więcej świeżości dostarczy antyperspirant REXONA Cotton Dry MotionSense.

LINIA DLA MĘŻCZYZN

Żel pod prysznic REXONA MEN Sport 2 w 1 – To bardzo praktyczny kosmetyk, którym można umyć zarówno ciało, jak i włosy. Żel pod prysznic REXONA MEN Sport 2 w 1 jest przy tym jak poranny zastrzyk energii dla zmysłów oraz ciała. Takie działanie to zasługa energetyzującej guarany oraz odświeżających nut pieprzu i zielonego jabłka.

Żel pod prysznic REXONA MEN Sport 2 w 1 świetnie współgra z antyperspirantem REXONA MEN Sport Defence MotionSense.


Żel pod prysznic REXONA MEN Quantum 2 w 1 – Odświeżająca moc żelu pod prysznic REXONA MEN Quantum 2 w 1 rozbudzi każdego śpiocha. Wspaniałe orzeź- wienie od rana zapewnia trio złożone z cytryny, białego drewna i piżma. Energetyzującym kosmetykiem można umyć ciało i włosy.

Z żelem pod prysznic REXONA MEN Quantum 2 w 1 współgra antyperspirant REXONA MEN Quantum Dry MotionSense.


Żel pod prysznic REXONA MEN Cobalt 2 w 1 – Żel pod prysznic REXONA MEN Cobalt 2 w 1 łączy działanie żelu pod prysznic i szamponu. Jest tak orzeźwiający, że szybko obudzi nawet panów, dla których poranki bywają wyjątkowo trudne. To zasługa dodatku odświeżającego mentolu wzbogaconego elektryzującymi nutami drzewa sandałowego i lawendy.

Żel pod prysznic REXONA MEN Cobalt 2 w 1 najlepiej stosować w duecie z antyperspirantem REXONA MEN Cobalt Dry MotionSense.

PROPOZYCJA UNIWERSALNA 

Żel pod prysznic REXONA Active+ – Ten kosmetyk nie tylko skutecznie oczyszcza skórę, odświeża ją, ale także ma działanie antybakteryjnie. Dlatego szczególnie pokochają go osoby, które narzekają na przetłuszczającą się skórę np. dekoltu lub pleców oraz uprawiające sporty i bardzo aktywne. REXONA Active+ zachwyca wyjątkowo świeżym zapachem z nutami pomarańczy i cytryny. Z takiej kompozycji będą zadowolone zarówno panie, jak i panowie.

Do żelu pod prysznic REXONA Active+ pasują antyperspiranty: damski – REXONA Active Protection+ MotionSense oraz męski – REXONA MEN Active Protection+ MotionSense.

Rekomendowana cena żeli 400 ml to 11.99 pln

Możesz również polubić…