Dla domu

Noworoczne porządki w domu

Nowy rok, nowe postanowienia. Może warto przyjrzeć się temu, co nas otacza? Kiedy po ciężkim dniu w pracy wracamy do domu, warto by czekał na nas czysty. Warto więc wygospodarować sobie czas podczas weekendu, by porządnie posprzątać mieszkanie. Wystarczy to zrobić raz w tygodniu, a w kolejne dni wystarczy odkurzyć i zetrzeć kurze, by cieszyć się czystym wnętrzem.

Płyn do czyszczenia kuchni

Flo Kitchen Cleaner to wygodny w użyciu spray przeznaczony do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych w kuchni. Dzięki specjalnej formule PRO ACTIVE FOAM płyn skutecznie usuwa uporczywy tłuszcz i brud, bez smug oraz zarysowań. Przeznaczony jest do czyszczenia szkła ceramiki i stali nierdzewnej.  Nie pozostawia smug na czyszczonej powierzchni. Nadaje powierzchniom przyjemny, odświeżający, cytrusowy zapach.
CENA: 7,99 zł

Płyn do czyszczenia łazienki

Flo Bathroom Cleaner to wygodny w użyciu spray przeznaczony do czyszczenia powierzchni zmywalnych w łazience. Dzięki specjalnej formule PRO ACTIVE FOAM płyn skutecznie usuwa kamień oraz osady z mydła. Przeznaczony jest do czyszczenia armatury łazienkowej, kabin prysznicowych, wanien i baterii ze stali nierdzewnej. Nie pozostawia smug na czyszczonej powierzchni. Nadaje powierzchniom przyjemny, odświeżający, cytrusowy zapach.
CENA: 7,99 zł

Płyny uniwersalne

Wyjątkowa formuła płynu uniwersalnego FLO skutecznie czyści wszystkie powierzchnie zmywalne. Delikatnie je pielęgnuje pozostawiając bez smug  i zabrudzeń. Orzeźwiający, aromatyczny i długotrwały zapach Tropikalny Eukaliptus, pozwala cieszyć się czystością i świeżością przez dłużysz czas.

Wśród wyjątkowych aromatów płynów uniwersalnych FLO odnajdziemy:  Perłę Marsylii, Majowy Bez, Alpejska Łąkę, Konwaliowy Zakątek, Hiszpańskie Pomelo.

CENA: 5,29 zł

PCC Consumer Products Kosmet, jeden z wiodących producentów chemii gospodarczej oraz kosmetyków. Specjalizuje się w produkcji wyrobów pod markami własnymi (private label) sieci handlowych, których odbiorcami są największe sieci handlowe z rejonu Europy Środkowo-Wschodniej.

PCC Consumer Products Kosmet Sp. z o. o. jest także producentem szerokiej gamy produktów chemii gospodarczej oraz kosmetyków pod swoimi brandami.
Firma prowadzi działalność zgodnie z najnowszymi systemami zarządzania w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży
. Firma podejmuje szereg inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju, ponadto procesy produkcyjne prowadzone są z zachowaniem najwyższych, międzynarodowych standardów jakościowych, takich jak GMP, BRC, ISO, AISE.

Od momentu swojego powstania marka FLO doceniana jest zarówno przez profesjonalistów jak i konsumentów.

Laur Konsumenta Odkrycie roku 2018.

Perły Rynku Kosmetycznego 2018.

Perła Rynku FMCG 2018.

Możesz również polubić…