Mężczyźni

Nowość! Biotebal Men Pielęgnacyjny program przeciw wypadaniu włosów u mężczyzn

Problem przerzedzenia się włosów oraz łysienia częściej dotyka mężczyzn niż kobiety. Za przebieg tego przykrego dla Panów zjawiska są odpowiedzialne przede wszystkim uwarunkowania genetyczne. Biotebal MEN Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów oraz Biotebal MEN Serum Przeciw Wypadaniu Włosów to wzmacniające włosy  produkty, opracowane  we  współpracy lekarzy dermatologów oraz trychologów z myślą o mężczyznach zmagających się z problemem wypadania włosów.

Ze względu na obecny u mężczyzn testosteron, ich skóra charakteryzuje się większą ilością gruczołów łojowych jak również mieszków włosowych. Ponadto jest ona grubsza niż skóra kobiet, dlatego do prawidłowej ochrony i pielęgnacji potrzebuje odpowiedniej ilości składników odżywczych, które zapobiegną wypadaniu włosów.

Zawarta w szamponie i serum Biotebal MEN  innowacyjna formuła Inno-Bimexinum™ została precyzyjnie dobrana do potrzeb męskich włosów.  Jej potrójne działanie opiera się na:

  • zahamowaniu wypadania włosów poprzez wydłużenie fazy anagenowej (faza wzrostu włosów)
  • zagęszczeniu włosów
  • wzmocnieniu włosów

W skład formuły Inno-Bimexinum™ wchodzi Kopexil, który zmniejsza ilość pustych mieszków włosowych oraz wydłuża fazę anagenową cyklu życia włosa (zwiększa ich żywotność). Dzięki dodatkowi biotyny szampon wpływa na regulację pracy gruczołów łojowych, wzmacnia, odżywia i regeneruje włosy. Palma sabałowa to roślina, której właściwości powinni docenić przede wszystkim mężczyźni, wykazuje działanie antyandrogenne, dzięki czemu ogranicza wypadanie włosów.

Biotebal MEN Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów to kosmetyk polecany do codziennego stosowania, również u osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Jest łagodny dla skóry i włosów, lecz jednocześnie posiada doskonałe właściwości myjące i odświeżające. Przywraca naturalną równowagę, co sprawia, że po jego zastosowaniu skóra głowy jest nawilżona, a włosy puszyste i nie elektryzują się. Włosy stają się mocne, gęste, błyszczące i dobrze się układają. Wchodzący w skład szamponu menthol pozostawia przyjemny zapach świeżości.

Cena: 27 zł / 150 ml

Biotebal MEN Serum Przeciw Wypadaniu Włosów stanowi kontynuację i uzupełnienie pielęgnacji szamponem z linii Biotebal MEN. Jest rekomendowane do stosowania przy nadmiernym wypadaniu włosów oraz pierwszych objawach łysienia typu męskiego. Podczas systematycznej aplikacji, serum wykazuje korzystne działanie poprawiające wygląd i kondycję skóry głowy i włosów. Wpływa korzystnie na ich  żywotność. Ograniczenie  wypadania włosów jest widoczne już po 3 miesiącach regularnego stosowania.

Cena : 36 zł / 100 ml

 

Możesz również polubić…