Nowości

Nowość Fale Loki Koki: profesjonalna prostownica do modelowania włosów 2w1 N°302 premium

Codzienna stylizacja włosów wymaga czasu, a ten jak wiadomo dla każdej z nas jest niezwykle cenny. Producenci urządzeń fryzjerskich myślą w kierunku tego, aby skrócić czas stylizacji, uczynić ją prostszą  i wygodniejszą. Prawda, że byłoby miło, móc zamiast godzinę spędzić 30 minut w łazience? Jasne!

szczotko prostownica

 

Z nową propozycją zwraca się do Was marka Fale Loki Koki, oferując urządzenie typu 2 w 1.  Profesjonalna prostownica do modelowania włosów 2w1 N°302 premium to nowoczesne urządzenie, które łączy w sobie funkcje dwóch: prostownicy i lokówki. Daje możliwość prostowania włosów oraz termostylizacji, czyli podkręcania pojedynczych pasm lub wywijania końcówek. Jeżeli zatem na Twój codzienny rytuał stylizacji składa się prostowanie oraz podkręcanie włosów lub układasz je na szczotce masz do dyspozycji prostsze i szybsze rozwiązanie: prostownicę do modelowania włosów 2w1 N°302 premium. Prostowanie oraz podkręcanie włosów z nowym sprzętem Fale Loki Koki możliwe jest za sprawą systemu nagrzewania, które działa zarówno od wewnętrznej strony płytek jak i na zewnętrznej powierzchni urządzenia. Syntetyczne kolce na zewnątrz okrągłego korpusu tworzą owalną szczotkę, która pozwala na rozczesywanie włosów i sprawia, że modelowanie fryzury jest bardzo wygodne i praktyczne. Teraz zamiast stosować dwa urządzenia możesz skorzystać z jednego, oszczędzając swój cenny czas. Ceramiczne płytki prostownicy do modelowania włosów 2w1 N°302 premium gwarantują równomierny rozkład ciepła a co za tym idzie szybkie prostowanie włosów. Cztery ustawienia temperatury: 140, 170, 190 oraz 210°C pozwalają na jej właściwe dostosowanie do kondycji i rodzaju włosów. Blokada płytek czyni pracę komfortową a specjalny wieszak umożliwia bezpieczne przechowywanie rozgrzanego sprzętu w trakcie stylizacji.

Fale Loki Koki

Prostownicę do modelowania włosów 2w1 N°302 premium poleca ambasador marki  Fale Loki Koki: Maciej Maniewski:

Kiedy są proste, chcemy, aby się kręciły, a kiedy mamy równomierny skręt, marzymy, aby były proste! Znamy to, prawda ?A gdyby tak dwa w jednym – czy nie tego szuka większość z nas? Profesjonalna prostownica do modelowania włosów 2w1 N°302 premium od marki Fale Loki Koki to urządzenie, które łączy w sobie funkcje prostownicy i lokówki. Kiedy zabieram się do podkręcenia końcówek prostownicą, klientki są zawsze trochę zdziwione. Pada pytanie – jak to możliwe? Wyjaśniam wtedy, że to wszystko zasługa systemu nagrzewania, które działa zarówno wewnątrz urządzenia jak i na jego powierzchni. Dzięki temu nawet najbardziej wybredna klienta, dostaje to czego oczekuje. Włosy proste od nasady z podkręconymi końcówkami? Żaden problem! Burza loków? Od ręki! Idealnie proste pasma? To kwestia kilku wprawnych ruchów. Cztery ustawienia temperatury: 140, 170, 190 oraz 210°C pozwalają na dostosowanie parametrów urządzenia do kondycji i rodzaju włosów. N°302 szybko stała się w mojej pracy niezbędna.

Maciej Maniewski

 Maciej Maniewski

Zainspiruj się nowym urządzeniem od fryzjerskiej marki Fale Loki Koki i twórz własne stylizacje. Prostuj i podkręcaj włosy – z prostownicą do modelowania włosów 2w1 N°302 premium nic Cię nie ogranicza a wręcz przeciwnie!

Cena urządzenia: 269 zł

 

Możesz również polubić…