Dla mam

Nowość – Kindii Fun Higiena z Kroplozaurami – to czysta przyjemność!

Nauka samodzielnego korzystania z toalety przez dzieci często bywa długa i niełatwa. Na szczęście istnieją proste rozwiązania, dzięki którym codzienna dbałość o czystość będzie kojarzyć się kilkulatkom nie z przykrym obowiązkiem, lecz z przyjemnością i zabawą. Z pomocą przychodzą produkty stworzone specjalnie z myślą o dzieciach – jak nowy nawilżany papier toaletowy Kindii Fun, który zapewnia delikatne, a przy tym skuteczne oczyszczenie okolic intymnych. Młodych adeptów samodzielnej higieny z pewnością zachwycą wielobarwne, radosne Kroplozaury – niebanalna ozdoba opakowań papieru Kindii Fun oraz atrakcyjny, truskawkowy zapach. Codzienna higiena z Kroplozaurami stanie się czystą przyjemnością!

 

Jakie powinny być produkty higieniczne dla dzieci? Z pewnością – skuteczne w oczyszczaniu, ale też delikatne i komfortowe. Dla najmłodszych użytkowników ważne są również inne atrybuty – jak atrakcyjny, kolorowy wygląd, kojarzący się z zabawą i uśmiechem.

Kindii Fun to prosty i wygodny sposób na codzienną higienę – spełnienie oczekiwań zarówno rodziców, jak i dzieci, które docenią design idealnie odpowiadający ich upodobaniom. Radośnie  kolorowe Kroplozaury staną się ich nieodzownymi i ulubionymi towarzyszami w kolejnych krokach do samodzielności!

 

Kindii Fun – nawilżany papier toaletowy – to wygodny sposób na codzienną higienę. Zawiera nawilżający i  odświeżający balsam z pantenolem, aloesem i rumiankiem. To produkt z recepturą typu Pure – z ograniczoną ilością składników, a składniki aktywne są pochodzenia roślinnego. Odpowiednio nawilżony, miękki i delikatny nie podrażnia delikatnej skóry dzieci. Jest biodegradowalny i spłukiwalny (100% celulozy) – bez problemu można go wrzucać do toalety. Zamknięcie typu pop-up ułatwia wyciąganie chusteczek i zapewnia ochronę przed wysychaniem. A poza tym – pachnie truskawkami i cieszy oczy bajkowymi Kroplozaurami! To nieoceniona pomoc w nauce i utrzymaniu prawidłowej higieny u dzieci.

Cena: 6,99 zł/op.

Możesz również polubić…