Nowości

NOWOŚĆ na rynku – Herbal Care SUN

Linia aloesowych kosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej to nowość w ofercie marki Herbal Care. Nowa kategoria produktów dedykowana jest całej rodzinie. Znajdziemy w nich połączenie składników roślinnych z fotostabilnymi filtrami organicznymi i mineralnymi UVA i UVB. Produkty zawierają nawilżający sok z aloesu i łagodzącą wodę termalną. Kosmetyki cechują formuły wodoodporne i piaskoodporne, a ich multifunkcyjne receptury zapewniają bezpieczne opalanie
i najlepszą pielęgnację.

Światło słoneczne ma pozytywny wpływ na nasz organizm. Wspiera wzmocnienie oporności organizmu i przyczynia się również do syntezy hormonów szczęścia. Jednak w nadmiarze wszystko szkodzi, i nawet słońce staje się naszym wrogiem przyspieszając proces starzenia, uszkadza skórę, a nawet wywołuje stany chorobowe. Dlatego tak ważna jest odpowiednia ochrona przeciwsłoneczna, dzięki której bez obaw możemy korzystać z uroków opalania. Dlatego, czerpiąc z 11 letniej tradycji zielarskiej marki Herbal Care powstała lina SUN.

HC SUN

W nowej linii znajdziemy roślinną wodoodporną emulsję do opalania SPF 15. Produkt chroni i intensywnie nawilża skórę. Druga propozycja to roślinna wodoodporna emulsja do opalania SPF 30 ALOES z wodą termalną  zapewniająca wysoką ochronę.

Osoby potrzebujące filtra SPF50 znajdą go w roślinnym wodoodpornym familijnym mleczku do opalania SPF50. Produkt nadaje się dla członków całej rodziny od 3 roku życia. Zapewnia wysoką ochronę i umożliwia aplikację na suchą lub mokrą skórę. Do dyspozycji mamy także specjalistyczne roślinne wodoodporne mleczko do opalania SPF50 dla dzieci od 1 roku życia oraz roślinny nawilżający krem ochronny do twarzy SPF50. Produkt nadaje się do każdego rodzaju cery i jest idealny pod makijaż.

A co jeśli przesadziliśmy ze słońcem? Z pomocą przyjdzie nam SOS Roślinny kojący balsam  po opalaniu. Jego lekka błyskawicznie koi i nawilża przynosząc ulgę rozgrzanej skórze.  Znajdziemy w nim 10% nawilżającego soku z aloesu, wodę termalna i kojący D-pantenol.

  • Roślinna wodoodporna emulsja do opalania SPF 15 ALOES z wodą termalną 18,50 zł/ 150ml
  • Roślinna wodoodporna emulsja do opalania SPF 30 ALOES z wodą termalną 21,50 zł/ 150ml
  • Roślinne wodoodporne mleczko do opalania SPF50 familijne ALOES z wodą termalną 29,90 zł/200ml
  • Roślinne wodoodporne mleczko do opalania SPF50 dla dzieci ALOES z wodą termalną 29,90 zł/150ml
  • Roślinny nawilżający krem ochronny do twarzy SPF50 ALOES z wodą termalną 20,50 zł/50ml
  • SOS Roślinny kojący balsam  po opalaniu ALOES  z wodą termalną 11,00 zł/200ml

Możesz również polubić…