Nowości

Nowość od BARWA dla najdelikatniejszej skóry – Hipoalergiczne Tradycyjne Polskie Szare Mydło z olejem z wiesiołka

SKÓRA WRAŻLIWA I SKŁONNA DO ALERGII WYMAGA DELIKATNYCH I SKUTECZNYCH ROZWIĄZAŃ W PIELĘGNACJI. EKSPERTEM W ICH WYPRACOWYWANIU JEST NIEWĄTPLIWIE MARKA BARWA, KTÓRA POZWALA ZADBAĆ NAWET O NAJWRAŻLIWSZĄ SKÓRĘ. POZNAJ HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO Z OLEJEM, DZIĘKI KTÓREMU TWOJA SKÓRA ZAPOMNI O PODRAŻNIENIACH.

Barwa Hipoalergiczna to seria kosmetyków do pielęgnacji całego ciała, która charakteryzuje się ultra-delikatnymi formułami stworzonymi w trosce o komfort skóry wrażliwej i z AZS. Eksperci w laboratorium Barwy opracowali recepturę zainspirowaną delikatnością polnych kwiatów, a także najnowszą wiedzą o skórze skłonnej do podrażnień. Dzięki temu powstał produkt bezpieczny, godny zaufania i skuteczny, o zawartości aż 97% składników łagodzących pochodzenia naturalnego – HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO Z OLEJEM Z WIESIOŁKA. Świetnie sprawdzi się do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, podrażnionej i skłonnej do alergii . Produkt został przetestowany dermatologicznie, również pod kątem Atopowego Zapalenia Skóry (AZS). Dzięki drogocennemu olejowi z wiesiołka, produkt stanowi idealne wsparcie dla mikrobiomu skóry i stanie się idealnym sprzymierzeńcem w codziennej pielęgnacji. Przynieś ukojenie swojej skórze i zadbaj o nią w bezpieczny sposób dzięki nowości z linii Barwa Hipoalergiczna!

WŁAŚCIWOŚCI OLEJU Z WIESIOŁKA:

  • silnie nawilża,
  • zmniejsza utratę wilgoci,
  • wzmacnia bariery ochronne skóry,
  • reguluje wydzielanie sebum,
  • łagodzi podrażnienia,
  • wspomaga leczenie chorób skóry, w tym AZS,
  • zapobiega trądzikowi,
  • przyspiesza gojenie się ran

HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO z olejem z wiesiołka

12,99 zł/500 ml

Skutecznie oczyszcza, nie narusza naturalnej bariery ochronnej skóry, ma działanie silnie łagodzące i nawilżające na skórę. Jest wegańskie i zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego.

Możesz również polubić…