Nowości

Nowość z linii NIVEA Q10 POWER – 10 dni kuracji przeciwzmarszczkowej

Oto ona – mała ampułka, która kryje w sobie wielką moc. To siła najwyższej dawki składników aktywnych dla niezwykle intensywnej i skutecznej walki z głębokimi zmarszczkami.

Nowa ampułka NIVEA Q10 POWER Kuracja głębokich zmarszczek + ujędrnienie, z aktywującym komórki koenzymem Q10 oraz najwyższym stężeniem kreatyny w linii Q10 POWER , to najbardziej skoncentrowana pielęgnacyjna moc o udowodnionej skuteczności.

Gotowa, aby spędzić z nią 10 dni?

Nowość powstała jako uzupełnienie linii Q10 POWER łączącej naturalnie występujący w skórze Koenzym Q10 i Kreatynę. Koenzym Q10 – silny antyoksydant i naturalna ochrona przed procesem starzenia się skóry – w połączeniu z kreatyną stymulują komórki do produkcji kolagenu. Dzięki temu, już po 10 dniach kuracji skóra jest odczuwalnie bardziej jędrna. Intensywne działanie ampułki NIVEA Q10 POWER w widoczny sposób redukuje nawet najbardziej głębokie zmarszczki.
Ampułka NIVEA Q10 POWER Kuracja głębokich zmarszczek + ujędrnienie idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji dla jeszcze lepszych efektów.
I pamiętaj – kurację powtarzaj raz w miesiącu.

NIVEA Q10 POWER KURACJA GŁĘBOKICH ZMARSZCZEK + UJĘDRNIENIE

  • Najwyższe stężenie kreatyny w linii Q10 POWER.
  • Widoczna redukcja nawet głębokich zmarszczek.
  • Odczuwalnie bardziej jędrna skóra.

Rekomendowana cena detaliczna: 22 zł/ 6,5 ml

Możesz również polubić…