Na zdrowie

Nowość z manufaktury Rodziny Sadowskich. Kolagen z miodem, owocami i witaminą C

Dla aktywnych, dla dbających o urodę i dla tych, którzy stosują kolagen, ale do tej pory nie przepadali za jego smakiem,  Kolagen z miodem, owocami i witaminą C z  Manufaktury Rodziny Sadowskich to wygodny sposób na codzienną dawkę tego suplementu.

Ilość naturalnie produkowanego w ciele człowieka kolagenu zmniejsza się wraz z wiekiem. A że jest to substancja, która stanowi budulec skóry i strukturalną podstawę włosów, paznokci, stawów, kości, zębów i dziąseł, to utrzymanie jego optymalnych zasobów w ciele ma kluczowe znaczenie dla wyglądu i zdrowia. Warto zatem postawić na regularną suplementację kolagenu. Doskonale sprawdza się kolagen rybi, który jest pozyskiwany ze skóry i łusek ryb morskich, ponieważ ma ona strukturę podobną do kolagenu ludzkiego i wyróżnia się wysoką przyswajalnością.

Kolagen z miodem, owocami i witaminą C z Manufaktury Rodziny Sadowskich powstał we współpracy z dietetyczką kliniczną Martyną Di Gusto @instagiusto, która czuwała nad jego formułą i składem. Dzięki temu zawiera on wszystko to, co dla promiennego wyglądu i dobrego samopoczucia jest cenne. W każdej saszetce znajduje się:

🐟 aż 5000mg kolagenu rybiego, który dzięki podobnej do ludzkiego strukturze jest znacząco łatwiej przyswajalny

🍓 4000 mg naturalnych liofilizowanych owoców , w zależności od smaku: truskawki, jeżyny, żurawiny i pomarańczy

🐝 odrobina miodu wielokwiatowego liofilizowanego

💛 1000 mg witaminy C, aby chronić przed stresem oksydacyjnym, ułatwiać produkcję kolagenu i wspomagać jego prawidłowe wchłanianie.

Każde opakowanie Kolagenu z miodem, owocami i witaminą C z Manufaktury Rodziny Sadowskich stanowi miesięczną kurację rybim kolagenem dla poprawy kondycji skóry, włosów i paznokci. 28 pojedynczych saszetek w 4 miodowo-owocowych smakach: żurawina, pomarańcza, jeżyna i truskawka to sposób na smaczną i wygodną suplementację kolagenu. Wystarczy 1 saszetka dziennie, aby dostarczyć organizmowi solidną porcję kolagenu i witaminy C dla pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia.

Cena: 199 zł

Możesz również polubić…