Nowości

Nowości z linii Witamin C Frulatte

Tej wiosny cera większości z nas nie wygląda kwitnąco. Przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach, brak ruchu, stres – wszystko to sprawia, że skóra traci blask, staje się matowa, wygląda na zmęczoną. Ale mamy dobre wieści: to się niebawem zmieni na lepsze! Dzięki pełnym witaminy C nowościom od Frulatte!

Wzmacnia odporność, zwalcza wolne rodniki, wspomaga procesy regeneracji, poprawia nastrój i rozświetla skórę jak wiosenny, słoneczny dzień. Witamina C! Tego teraz potrzebujemy najbardziej. A marka Frulatte właśnie dostarcza nam jej kolejną dawkę. Popularna seria Witamin C powiększa się właśnie o dwa nowe produkty, dzięki którym codzienna pielęgnacja będzie kompleksowa i w pełni naturalna.

Odżywczy krem na noc Witamin C Frulatte przyjemnie otula bogatą konsystencją. W skład unikalnej formuły wchodzą m.in. peptydy i kompleks przeciwutleniaczy, które ujędrniają skórę i niwelują oznaki starzenia. Natomiast duża dawka specjalnie opracowanej, rozpuszczalnej w oleju formy witaminy C, z łatwością przenika w głąb skóry, wyrównuje jej koloryt, rozświetla i stymuluje naturalny nocny proces samonaprawy komórek. Dzięki temu nawet po kilku godzinach snu, budzisz się promienna, wypoczęta i jakby młodsza.  Cena: 49 zł/50 ml

Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy Witamin C Frulatte to kosmetyk, który chyba najlepiej i najwyraźniej pokazuje niezwykłą, rozjaśniającą moc witaminy C. Dzięki niemu nawet uporczywe cienie pod oczami stają się mniej widoczne. I nie jest to żadne złudzenie optyczne, a zasługa naturalnych składników aktywnych. Krem zawiera także napinające, ujędrniające i wzmacniające skórę peptydy oraz silne przeciwutleniacze, które chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Delikatna okolica oczu jest podatna na podrażnienia, ale podczas badań krem celująco zdał egzamin podczas tekstów nawet na bardzo wrażliwej skórze. Cena: 49 zł/30 ml

I wszystko jasne!

Możesz również polubić…