Nowości

Nowy jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic NIVEA Vanilla&Caramel

Jesień to zdecydowanie jedna z piękniejszych pór roku. Złote liście mieniące się w blasku ostatnich promieni słońca i przygotowująca się do zimowego snu przyroda. Jednak jesień ma też swoje zimne i wietrzne oblicze. Szukamy wtedy otulenia i drobnych przyjemności, które pomogą nam choć na chwilę zatrzymać odrobinę ciepła. Nowość! Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic NIVEA®
z ekstraktem z jedwabiu o urzekającym zapachu wanilii i karmelu zapewni nowe sensualne doznania pod prysznicem oraz otuli Twoje ciało i zmysły niczym jedwab w jesienne, chłodne dni.

Jesienno-zimowe otulenie

Jesienna słota ma to do siebie, że wynagradzamy sobie wietrzną, deszczową pogodę i poszukujemy przyjemnego otulenia oraz miękkości. Długie jesienno-zimowe wieczory zachęcają do błogiego relaksu w przytulnym mieszkaniu. Zaszycie się pod cieplutkim kocem ze szklanką karmelowego macchiato z pianką lub długie, ciepłe kąpiele, to właśnie to co w jesieni lubimy najbardziej.

Waniliowo-karmelowe love

NIVEA rozszerza linię musów rozpieszczających skórę, w skład której wchodzą obficie pielęgnujący mus Creme Care, wykwintnie kwiatowy Creme Smooth i orzeźwiająco lekki Creme Soft oraz wprowadzone wiosną warianty zapachowe Rabarbar i Malina oraz Cytryna i Moringa. Nowy jesienno-zimowy wariant o zniewalająco „pysznym” zapachu wanilii skąpanej w apetycznej piance karmelu został oparty na unikatowej recepturze zawierającej ekstrakt z jedwabiu oraz wyjątkowo słodkich składnikach zapachowych, abyś mogła cieszyć się chwilą prawdziwej rozkoszy!

Jedwabisty dotyk

Jedwab, ta luksusowa i szlachetna tkanina ostała odkryta w starożytnych chinach. Jedwabne chusty, koszule, szlafroki działają niczym afrodyzjak, dlatego zakładamy je, gdy chcemy zapewnić sobie odrobinę luksusu i poczuć na skórze delikatny dotyk. NIVEA przenosi tę przyjemność pod prysznic.
Jedwabista konsystencja musu oraz jego słodki i zmysłowy zapach sprawiają, że jesienne chwile relaksu i ucieczki od codzienności do karmelowo-waniliowego świata są  niezwykle przyjemne.

Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic NIVEA, dzięki połączeniu  właściwości  pielęgnacyjnych,  ekstraktu z drogocennego  jedwabiu i niebiańsko  miękkiej  konsystencji, jest  niezwykle  delikatny  dla  skóry  i  sprawia, że kąpiel jest niezwykle przyjemna.  Dzięki  łagodnej  recepturze  musy delikatnie oczyszczają skórę,  pozostawiając  ją  gładką  w  dotyku i zadbaną. Innowacyjna konsystencja lekkiej pianki sprawia, że mus wystarcza na dwa razy więcej kąpieli niż tradycyjny żel pod prysznic[1].

[1] W porównaniu do żelu pod prysznic NIVEA o pojemności 250ml.

NIVEA jako niekwestionowany lider na rynku w kategorii kosmetyków pod prysznic prezentuje nowość – Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic Wanilia i Karmel – kolejny wariant piankowej innowacji, którą pokochały Polki!

  • 97% potwierdza, że produkt spełnia ich oczekiwania*
  • 95% potwierdza uczucie gładkiej skóry*
  • 90% potwierdza ich super wydajność*
  • 100% zakochało się w konsystencji*
  • 96% poleciłoby je przyjaciółce*

*dotyczy musów Creme Care, Creme Smooth, Creme Soft

Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic NIVEA Wanilia i Karmel

Pojemność: 200 ml; cena: 13,99 PLN

Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic NIVEA Rabarbar i Malina

Pojemność: 200 ml; cena: 13,99 PLN

Jedwabisty mus do mycia ciała pod prysznic NIVEA Cytryna i Moringa

Pojemność: 200 ml; cena: 13,99 PLN

Jedwabisty  mus  do mycia ciała pod prysznic NIVEA Creme  Care

Pojemność: 200 ml; cena: 13,49 PLN

Jedwabisty  mus  do  mycia  ciała  pod prysznic NIVEA  Creme  Soft

Pojemność: 200 ml; cena: 13,49 PLN

Jedwabisty   mus do  mycia  ciała pod  prysznic NIVEA Creme Smooth

Pojemność: 200 ml; cena: 13,49 PLN

 

Możesz również polubić…