Nowości

 Nowy trend w pielęgnacji skóry – osiągnij efekt “Yoga Face” dzięki ekstraktowi z ligustru, naturalnemu składnikowi zawartemu w kosmetykach Awesome Cosmetics

Przygotuj się na nową erę w pielęgnacji skóry, gdzie blask i harmonia łączą się w Awesome Cosmetics, tworząc efekt Yoga Face. Zawarty w kosmetykach naturalny składnik ekstrakt z ligustru zapewni Twojej cerze natychmiastowe efekty, dając poczucie odprężenia i poprawy elastyczności.

Wiosną wszystko budzi się do życia, także nasza cera, która po zimie często wydaje nam się szara, zmęczona i z widocznymi przebarwieniami. Ratunkiem w takiej sytuacji zawsze są odpowiednie kosmetyki, które pomagają skórze odzyskać spokój i równowagę. Marka Awesome Cosmetics proponuje sięgnąć po te, które zawierają w sobie ekstrakt z ligustru, naturalny składnik, który zapewnia cerze natychmiastowe efekty – poczucie odprężenia i poprawę elastyczności.

Ekstrakt z ligustru to składnik wielofunkcyjny – nie tylko rozświetla skórę i wygładza nierówności, ale także działa przeciwzmarszczkowo. To właśnie sprawia, że daje on natychmiastowy efekt Yoga Face. Tak w niecały miesiąc nasza cera może w naturalny sposób wyglądać jak po zastosowaniu licznych sesji jogi twarzy! Ekstrakt z ligustru zawarty w Awesome Cosmetics naturalnie zadba o dostarczenie większej ilości tlenu do skóry, dzięki czemu staje się ona odżywiona, ujędrniona, wygładzona, odprężona i rozświetlona.  I to jest Awesome!

Ekstrakt z ligustru znajdziesz w takich produktach od Awesome Cosmetics jak:  krem nawilżający z serii Hydro feeling, esencja tonizująca Hydro feeling, serum nawilżające Hydro feeling oraz krem pod oczy z serii anti aging.

Odpowiednie stężenie tego składnika (w tym przypadku aż 2%) w połączeniu z innymi naturalnymi składnikami i składnikami aktywnymi zawartymi w Awesome Cosmetics daje natychmiastowe efekty, zapewniając zmniejszenie szorstkości skóry o 5,6%, wzrost rozświetlenia skóry o 8% czy spłycenie zmarszczek pod oczami o 6,4%!

Możesz również polubić…