Nowości

Nowy zapach AVON i Kenzo Takada!

Legendarny projektant Kenzo Takada po raz drugi stworzył zapach dla AVON! Nowa kompozycja AVON Life Colour uwalnia pokłady pozytywnej energii i kreatywności! To zapach dla osób, które szukają inspiracji i chcą cieszyć się każdą chwilą!

AVON Life Colour to już drugi zapach stworzony przez legendarnego projektanta dla marki AVON. Powstał we współpracy z mistrzami perfumiarstwa z domu Firmenich – to tam powstają zapachy AVON, a także perfumy najbardziej ekskluzywnych marek na świecie.

AVON Life Colour to zapachy, które zostały stworzone dla młodych, energicznych i inspirujących osób, które wszędzie dostrzegają piękno i chcą czerpać z życia pełnymi garściami. Ich nuty uwalniają pozytywną energię, radość i kreatywność.

Główną nutą zapachów dla Niej i dla Niego jest magnolia – kwiat będący dla Kenzo Takady symbolem radości i przywołujący wspomnienia z Japonii. AVON Life Colour dla Niej to ciepła kompozycja soczystej i apetycznej gruszki, świeżej magnolii i urzekającej, lekko orzechowej nuty ryżu basmati. AVON Life Colour dla Niego to energetyzująca esencja z mate połączona z cytrusową świeżością magnolii i nutą wetiweru, który nadaje kompozycji charakter.

Nowe zapachy AVON Life Colour by Kenzo Takada będą dostępne w Polsce już 8 listopada w katalogu 16/2018. Będzie je można zamówić u Konsultantek AVON lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez  iKatalog  AVON oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

 

Zapach AVON Life Colour by Kenzo Takada dla Niej, 50 ml będzie dostępny w katalogu AVON 16/2018 w cenie od: 79,99 zł

Zapach AVON Life Colour by Kenzo Takada dla Niego, 50 ml będzie dostępny w katalogu AVON 16/2018 w cenie od: 79,99 zł

Zapach AVON Life Colour by Kenzo Takada dla Niej, 150 ml, będzie dostępny w katalogu AVON 16/2018 w cenie od: 13,99 zł

Perfumetka AVON Life Colour by Kenzo Takada, 10 ml, będzie dostępna w katalogu AVON 16/2018 w cenie od: 19,99 zł

Możesz również polubić…