Nowości

Nuxe Hair Prodigieux® Uwolnij Blask i Piękno Włosów

Włosy to twój atut – piękny i potężny. Są ważną częścią wyglądu i wyrażają twoją osobowość. Jako symbol pewności siebie, włosy wymagają specjalnego traktowania i skutecznej pielęgnacji.

NUXE wprowadza innowację w postaci HAIR PRODIGIEUX® – nowego rytuału pielęgnacji, który podkreśla ich piękno poprzez głębokie odżywianie. Intensywna naprawa struktury włosa wydobywa niesamowitą miękkość oraz zniewalający blask, które widać gołym okiem. Spektakularne efekty zapewnia innowacyjna formuła oparta na sfermentowanym olejku z różowej kamelii. Wzmacnia kondycję włosów, dogłębnie regeneruje i przywraca sprężystość. HAIR PRODIGIEUX® to linia o zniewalającym zapachu, który Twoje włosy będą roztaczać jeszcze długo po zakończeniu pielęgnacyjnego rytuału. Odważ się emanować zmysłową atrakcyjnością i wypróbuj innowację HAIR PRODIGIEUX®.

NUXE wprowadza na rynek HAIR PRODIGIEUX®, swoją pierwszą linię do pielęgnacji włosów, która oferuje prawdziwy zastrzyk piękna. Produkty przeznaczone są do wszystkich rodzajów włosów i tworzą kompletny 4-etapowy rytuał o intensywnym działaniu nabłyszczającym i odżywczym. Oprócz najwyższej skuteczności i zniewalających zapachów, NUXE dba również o wyjątkowe doznania sensoryczne, nie uznając kompromisów w zakresie zmysłowości. Ten przełomowy rytuał redefiniuje pielęgnację włosów i proponuje nowy pierwszy krok, jeszcze przed myciem szamponem – głębokie odżywienie, zapewnione przez innowacyjny produkt koncentrujący cenną moc olejków botanicznych o urzekającym zapachu inspirowanym kultowym Huile Prodigieuse®. Opierając się na ponad 30-letnim doświadczeniu w dziedzinie olejków botanicznych, NUXE wybrał innowacyjną formułę: olejek z różowej kamelii, uzyskany
w unikalnym procesie fermentacji, który znacznie zwiększa jego właściwości naprawcze i odżywcze. Te 4 wegańskie(1) i niezawierające silikonów produkty zostały specjalnie opracowane, aby otoczyć włosy odpowiednią opieką i nadać im lustrzany połysk.

(1) Formuły wegańskie bez składników pochodzenia zwierzęcego lub pochodnych

UPIĘKSZAJĄCA MOC SFERMENTOWANEGO OLEJKU Z RÓŻOWEJ KAMELII

Jako eksperci w dziedzinie formuł opartych na olejkach botanicznych, naukowcy NUXE zbadali ich działanie na skórę i włosy. Ich uwagę zwróciły wyjątkowe właściwości olejku z różowej kamelii, niezbędnego elementu rutyny pielęgnacyjnej gejsz, stosowanego od wieków do pielęgnacji włosów. Otrzymywany w procesie tłoczenia na zimno nasion Camellia Japonica, ten drogocenny olejek słynie ze swoich silnie odżywczych właściwości, które po raz pierwszy w pielęgnacji włosów zostały wzmocnione dzięki procesowi fermentacji.  

WIĘCEJ KORZYŚCI DZIĘKI FERMENTACJI

Fermentacja uwalnia pełną moc olejku z różowej kamelii. Jego skład jest wzbogacony dzięki temu opatentowanemu procesowi, który stanowi wyjątkowe, nowoczesne osiągnięcie biotechnologii. Metoda ta wykorzystuje naturalne działanie drożdży, dzięki czemu zużywa niewiele energii. Pod koniec 150-godzinnego procesu powstaje olej wzbogacony w aktywne cząsteczki i zawierający glikolipid o silnych właściwościach naprawczych. Ta transformacja nadaje również sfermentowanemu olejkowi z różowej kamelii delikatniejszą teksturę, która łączy się z włóknem włosa i uwalnia swoją moc.

PODWÓJNA MOC ODŻYWIANIA(1)

Po raz pierwszy NUXE ujawnia naprawcze i odżywcze właściwości sfermentowanego olejku z różowej kamelii na włosach (wcześniej badanego tylko na skórze).

(1) Test instrumentalny na kosmykach włosów. Porównanie niesfermentowanego olejku kameliowego i sfermentowanego olejku kameliowego.

KULTOWA LINIA PRODIGIEUX® TERAZ DOSTĘPNA W WERSJI DO WŁOSÓW

Laboratorium NUXE przy opracowywaniu kosmetyków przestrzega ścisłej karty formuł. Tak też było i tym razem, przy nowej linii Hair Prodigieux®. Te wegańskie(1) i wyprodukowane we Francji czyste formuły(2) zawierają co najmniej 93% składników pochodzenia naturalnego oraz 100% olejków botanicznych, w których dostrzeżono wyjątkowe właściwości odżywcze dla włókna włosów. Formuły nie zawierają silikonów i siarczanów(3).

Hair Prodigieux® odkrywa zupełnie nowe konsystencje, które rozpieszczają zmysły, nadając włosom miękkość i połysk. Ich wyjątkowy i zniewalający zapach jest inspirowany charakterystyczną kompozycją Huile Prodigieuse®, która od ponad 30 lat przyciąga miliony wielbicieli nutami kwiatu pomarańczy, magnolii i wanilii. Nasycone tym zniewalającym zapachem włosy stają się siłą przyciągania i pewności siebie.

(1) Formuły wegańskie bez składników pochodzenia zwierzęcego lub pochodnych.

(2) Czyste formuły zgodnie z NUXE: więcej informacji na www.nuxe.com.

(3) Bez siarczanowych środków powierzchniowo czynnych

INTENSYWNA NAPRAWA POWŁOKI WŁOSÓW

(1) została potwierdzona testem instrumentalnym na kosmykach włosów. Poprawę stanu łusek zaobserwowano przy użyciu mikroskopu elektronicznego.

GOOD HAIR DAY DLA WSZYSTKICH TYPÓW WŁOSÓW

Skuteczność rytuału została zweryfikowana przez testerów o różnych typach i potrzebach włosów. Wyniki potwierdzają, że potencjał produktów Hair Prodigieux® świetnie sprawdza się w przypadku każdego rodzaju włosów.

WŁOSY MIESZANE(1)

Użytkownicy posiadający mieszany typ włosów potwierdzili, że ich włosy są nawilżone (95%) i lekkie (90%) bez uczucia ciężkości (92%) już po pierwszej aplikacji.

WŁOSY CIENKIE(2)

Po pierwszej aplikacji testerzy stwierdzili, że Hair Prodigieux® zapewnił ich włosom lekkość (92%), ich cienkie włosy nie były obciążone (95%).

WŁOSY FARBOWANE I PODATNE NA ZNISZCZENIA(3)

Włosy są nawilżone (91%), elastyczne (95%) i odzyskują miękkość już po pierwszym zastosowaniu (91%).

WŁOSY GRUBE(4)

Grube włosy są nawilżone (95%) i bardziej podatne do układania i stylizacji (90%) już po pierwszym zastosowaniu.

WŁOSY KRĘCONE I FALOWANE(5)

Włosy falowane są nawilżone (94%), bardziej miękkie (96%) i jedwabiste (91%) już po pierwszym zastosowaniu.

Skuteczność Prewash Odżywki przed myciem, Szamponu wygładzającego i Odżywki wygładzającej. 

(1) Test konsumencki na 60 ochotnikach. % zadowolenia bezpośrednio po aplikacji.

(2) Test konsumencki na 38 ochotnikach. % zadowolenia bezpośrednio po aplikacji.

(3) Test konsumencki na 76 ochotnikach. % zadowolenia bezpośrednio po aplikacji.

(4) Test konsumencki na 39 ochotnikach. % zadowolenia bezpośrednio po aplikacji.

(5) Test konsumencki na 68 ochotnikach. % zadowolenia bezpośrednio po aplikacji

RYTUAŁ PIELĘGNACJI WŁOSÓW NOWEJ GENERACJI

PRZEDSTAWIAMY 4-ETAPOWY RYTUAŁ DLA ODŻYWIONYCH, NAPRAWIONYCH, INTENSYWNIE UPIĘKSZONYCH I LŚNIĄCYCH WŁOSÓW

NAPRAWA

NUXE HAIR PRODIGIEUX® Prewash Odżywka przed myciem 128 zł/125 ml

Esencja ekspertyzy w dziedzinie olejków botanicznych. Otula włosy wyjątkowo odżywczym welonem łączącym sfermentowany olejek z różowej kamelii z olejkami rycynowym i jojoba. Jego formuła została stworzona do stosowania na suche włosy przed myciem szamponem: olej lepiej wchłania się w suche włosy w porównaniu z mokrymi włosami (woda i olej wzajemnie się odpychają: warstwa wody na mokrych włosach ma tendencję do spowalniania wchłaniania). Można ją również pozostawić na włosach na dłużej – od 10 do 30 minut, aby uzyskać intensywne działanie naprawcze. Ten innowacyjny krok silnie odżywia włosy, bez ich obciążenia.

Jedwabista konsystencja olejku została opracowana specjalnie do stosowania przed myciem szamponem i do łatwego spłukiwania: włosy są lekkie według 100% kobiet(1), wyglądają pięknie i są wzmocnione według 90% kobiet(2).

Badania podczas testu instrumentalnego wykazały również poprawę odżywienia włosów o 50%(3), a także blasku o 48%(3).

(1) Test użytkowania 22 ochotników. Procent zadowolenia bezpośrednio po aplikacji.

(2) Test użytkowania 20 ochotników. % zadowolenia po 28 dniach.

(3) Test instrumentalny na kosmykach włosów. Poprawa % po 12 aplikacjach.

OCZYSZCZENIE I WYDOBYCIE BLASKU

NUXE HAIR PRODIGIEUX® Szampon wygładzający 72 zł/200 ml

Serce rytuału pielęgnacyjnego Hair Prodigieux® – Szampon wygładzający został opracowany, aby przygotować włosy do wydobycia ich piękna i blasku. Delikatnie usuwa zanieczyszczenia: jego bezsiarczanowa botaniczna baza myjąca(1) zawiera 4 środki powierzchniowo czynne pochodzenia naturalnego, aby połączyć skuteczne oczyszczanie z odpowiednią dla włókien włosów delikatną formułą.

Jego formuła ze sfermentowanym olejkiem z różowej kamelii nadaje włosom piękny połysk i pozostawia je miękkie, i jedwabiste w dotyku: 86% testujących stwierdziło, że ich włosy są lżejsze(2). Rozpływająca się mleczna konsystencja przekształca się w bogatą piankę o zniewalającym zapachu. Produkt niezbędny nawet dla najbardziej wymagających włosów.

Włosy są bardziej elastyczne według 91% użytkowników(3).

(1) Brak siarczanowych środków powierzchniowo czynnych.

(2) Test użytkowania – 22 ochotników. Procent zadowolenia po 28 dniach.

(3) Test użytkowania – 22 ochotników. Procent zadowolenia natychmiast po aplikacji.

ODŻYWIENIE I NADANIE MIĘKKOŚCI

NUXE HAIR PRODIGIEUX® Odżywka wygładzająca 96 zł/200 ml

Ten rozpływający się balsam o formule niezawierającej silikonów otula włosy odżywczą miękkością nasyconą mocą sfermentowanego olejku z różowej kamelii i pantenolu (prowitaminy B5). Odżywka nadaje włosom zdolność do wychwytywania światła, zapewniając promienny połysk, który można niemal poczuć.

Należy aplikować ją na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy, zwracając szczególną uwagę
na długość oraz końcówki. Ponieważ włosy zostały już intensywnie odżywione przez maskę przed szamponem, wystarczy spłukać po jednej minucie. Włosy są jedwabiste, wzmocnione i łatwo się rozczesują według 90% użytkowniczek(1). Zachowują lekkość i emanują zniewalającym zapachem.

Test instrumentalny wykazał wzmocnienie blasku aż o 40%(2).

(1) Test użytkowy na 21 ochotnikach. % zadowolenia natychmiast po aplikacji.

(2) Test instrumentalny na kosmykach włosów. Procentowa poprawa po 12 zastosowaniach.

STYLIZACJA I OCHRONA

NUXE HAIR PRODIGIEUX® Ochronny krem bez spłukiwania 88 zł/100 ml

Intensywnie odżywiający krem bez spłukiwania to regenerujący koncentrat ze  sfermentowanym olejkiem z różowej kamelii i ekstraktem z komosy ryżowej. Wystarczy niewielka kropla tego produktu bez spłukiwania rozprowadzona na długości i końcach włosów, aby je odżywić i nadać im olśniewający blask. Już po pierwszym zastosowaniu włosy są nawilżone i jedwabiste dla 86%(1) użytkowniczek, dzień po dniu są intensywnie odżywione i zregenerowane. 

Jest również niezwykle cennym codziennym sprzymierzeńcem ułatwiającym stylizację: wygładza i wzmacnia włosy, jednocześnie chroniąc je przed gorącymi urządzeniami do stylizacji (do 220°C) dzięki działaniu termoochronnemu. Nasyca włosy niepowtarzalnym zapachem Huile Prodigieuse®, nadając im zniewalający aromat.

Poprawa blasku o 50%(2)

Test instrumentalny wykazał poprawę odżywienia aż o 41%(3)

(1) Test użytkowania – 22 ochotników. % zadowolenia bezpośrednio po aplikacji.

(2) Test użytkowania – 21 ochotników. Poprawa % oceniona przez fryzjera po 28 dniach.

(3) Test instrumentalny na kosmykach włosów. Poprawa % po 12 zastosowaniach.

Możesz również polubić…