Nowości

Odkryj pasję z pazurem! Tydzień sTYlisty z marką Silcare

Trwająca pandemia sprawiła, że ogromna część naszej aktywności przeniosła się do Internetu i to tam szukamy wiedzy i inspiracji. Według ankiety przeprowadzonej w marcu 2021 przez firmę Silcare, prawdopodobnie jedynego polskiego producenta i wytwórcę lakierów i żeli UV/LED, niemal 40% badanych poszukuje informacji na Facebooku. Dlatego też właśnie tam marka już 7 czerwca wystartuje z cyklem edukacyjnych webinarów w ramach Tygodnia Stylisty Paznokci.

Dzień Stylisty to święto obchodzone już od ponad dekady w dniu 12 czerwca na cześć wszystkich osób, które zawodowo zajmują się zdobieniem paznokci. To również okazja do wspólnych dyskusji czy warsztatów i dzielenia się wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem. Mimo że nadal jeszcze nie powróciliśmy w pełni do spotkań organizowanych na żywo, to z powodzeniem spotykamy się w wirtualnej przestrzeni.

Właśnie w takim formacie marka Silcare organizuje wydarzenie, które jednak trwać będzie nie jeden dzień, ale cały tydzień! Pod hasłem Tydzień sTYlisty – odkryj pasję z pazurem! Silcare chce dzielić się wiedzą i bogatym doświadczeniem, zdobytymi przez 17 lat funkcjonowania na polskim i światowym rynku. Od 7 do 12 czerwca na oficjalnym profilu facebook.com/SilcareCosmetics/ trenerzy i pracownicy firmy opowiedzą o kulisach pracy stylisty, dadzą rady tym, którzy marzą o wygranej w różnego rodzaju mistrzostwach modelowania i zdobienia paznokci czy wreszcie odkryją tajemnice nowości na rynku kosmetycznym – formuły HEMA FREE. Poza tym na uczestników webinarów czekają atrakcyjne zniżki na wybrane produkty oraz konkurs z kosmetycznymi nagrodami!

Szczegółowy program wydarzenia i regulamin dostępne na profilu marki Silcare facebook.com/SilcareCosmetics/.

SILCARE to polski producent i wytwórca produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci, zarówno domowej, jak
i profesjonalnej. Silcare to specjalista od paznokci, dłoni i stóp, to sprawdzona jakość w atrakcyjnej cenie. Firma istnieje na rynku ponad 15 lat, ale wciąż jest na nowo odkrywana przez klientów. Jej symbolem stał się mocno różowy słoiczek – kultowy już produkt Base One, światłoutwardzalny żel do stylizacji paznokci. Spółka wytwarza swoje produkty w Gorzowie, zatrudniając na miejscu prawie 400 osób. To tu powstają wielobarwne hybrydy, żele, ale również kosmetyka biała. Wśród pielęgnacji odnajdziemy m.in. linię nappa, dedykowaną do stóp, czy pięknie pachnącą So Rose! So Gold! Dłonie i stopy to nie tylko paznokcie, ale również wypielęgnowana skóra – filozofią firmy jest kompleksowe podejście. Kosmetyki marki Silcare można kupić w sieci wewnętrznej dystrybucji – Drogeriach Silcare, sklepie internetowym marki www.nails.silcare.com, ale i u partnerów w kraju i na świecie. Polska, dobra jakość w atrakcyjnej cenie – odkryj ją i zmieniaj się z nami!

Możesz również polubić…