Nowości

Olej konopny i szafranowy – pielęgnacja dłoni z HERBS

Kontakt z naturą ma zbawienny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie każdego organizmu. Kosmetyki na bazie najcenniejszych darów przyrody dostarczają nam składników, które są niezbędne dla naszej skóry. To one niosą zdrowie i piękno płynące z natury. Kompozycje oparte o pielęgnacyjne właściwości oleju konopnego i szafranowego, stworzone przez ekspertów marki Herbs, powstały z myślą o dłoniach i paznokciach, potrzebujących naturalnego odżywienia i nawilżenia.  

Autorskie receptury o wyszukanych, perfumeryjnych zapachach – tak można określić najnowsze kremy do rąk marki Herbs. Kremy powstały w oparciu o formuły bazujące na wyrafinowanych, biozgodnych olejach roślinnych o najcenniejszych właściwościach kosmetycznych oraz wyjątkowych składnikach aktywnych ze świata przyrody.

W linii pielęgnacyjnej HERBS do rąk i paznokci znajdziemy:

Emolientowy krem do rąk OLEJ KONOPNY, 100 ml

Idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry bardzo suchej. Błyskawicznie regeneruje i koi. Dzięki formule soft touch pozostawia skórę delikatną i miękką w dotyku, a zawarte w nim fitosterole przyspieszają regenerację naskórka.

Ceramidowy krem do rąk OLEJ SZAFRANOWY, 100ml

Stworzony w trosce o kondycję skóry dojrzałej. Głęboko odżywia, nawilża, wygładza i ujędrnia, a przy tym, za sprawą formuły nutrii therapy, chroni i rewitalizuje naskórek. Zawarte w nim biomateriały przywracają dłoniom zdrowy i młody wygląd.

Cena:

  • Emolientowy krem do rąk OLEJ KONOPNY – 12,99 zł
  • Ceramidowy krem do rąk OLEJ SZAFRANOWY – 12,99 zł

Kosmetyki dostępne tylko w drogeriach Rossmann.

Możesz również polubić…