Nowości

Olśniewaj słonecznym blaskiem z Curaprox!


Piękne, bielsze zęby, bez dwóch zdań dają nowy wymiar pewności siebie. To obecnie bardzo pożądana cecha, która staje się wręcz osobistą wizytówką. Zastanawiasz się, jak osiągnąć taki efekt? Poznaj linię produktów do higieny jamy ustnej – Black is White od marki Curaprox, dzięki której pozbędziesz się plam, nieatrakcyjnych przebarwień, a także delikatnie wybielisz zęby bez ścierania i agresywnych składników. Tak, jest to możliwe…

Czarna jak noc seria produktów do higieny jamy ustnej Black is White od Curaprox wniesie Twoją pielęgnację zupełnie na nowy poziom i pozwoli cieszyć się uśmiechem, który będzie promieniał niczym wakacyjne słońce. W linii znajdziemy szczoteczkę manualną, pastę oraz gumy do żucia.

Szczoteczka do zębów Black is White oferuje wyjątkowy rodzaj doświadczenia w czyszczeniu. Dzięki 8760 włóknom Curen® z wybielającymi cząsteczkami węgla aktywnego jest delikatna dla zębów i dziąseł, ale bezlitośnie niszczy płytkę nazębną. Kompaktowa główka pozwala na czyszczenie i docieranie nawet do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej. Z kolei ośmiokątna rączka umożliwia trzymanie szczoteczki pod odpowiednim kątem 45 stopni.

Pasta Black is White o odświeżająco cytrynowym smaku za pomocą węgla aktywnego sprawia, że zęby odzyskują swoją naturalną biel, bez ryzyka zniszczenia szkliwa. Pasta Curaprox nie ma w składzie żadnych szkodliwych substancji. Co więcej – zawiera mnóstwo korzystnych składników: enzymy, fluorek sodu i hydroksyapatyt. To potrójne zabezpieczenie przed próchnicą i odbudowa szkliwa.

Gumy do żucia Black is White będą doskonałym wyborem jeśli poszukujesz skutecznego odświeżenia gdziekolwiek jesteś, również w podróży. Te czarne gumy zawierające aktywny węgiel, delikatnie wybielają zęby i dodatkowo mają działanie przeciwpróchnicze i antybakteryjne. Znajdziemy tu również hydroksyapatyt, który wypełnia mikroubytki i remineralizuje szkliwo. Oksydaza glukozowa dba o zachowanie właściwej mikroflory w jamie ustnej, a ksylitol, czyli „dobry cukier” daje przyjemny, słodki smak.

Zestaw Black is White (szczoteczka + pasta 90 ml): 137,00 zł/ szt.

Guma do żucia Black is White: 23,50 zł/ szt.

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop

Możesz również polubić…