Nowości

Orzeźwiające wsparcie wakacyjnych podróżników. Visolvit dla spragnionych witamin!

Nastał czas upragnionych wakacji. Nie tylko dzieci odczują ulgę od szkolnych obowiązków, ale też ich rodzice. Możecie teraz cieszyć się wspólnie spędzonym czasem i zacieśniać więzy rodzinne podczas wakacyjnych eskapad. Letnie szaleństwa, zabawa i podróżowanie wymagają od dzieci niespożytych pokładów energii. A nic tak nie doda wigoru twojej „młodzieży” jak szklanka orzeźwiającego, witaminowego napoju!  

Chociaż latem przeziębienia zdarzają się rzadziej nie należy ich bagatelizować. To dobry moment, aby zadbać o odporność dzieci i przygotować je na sezon, gdy znacznie wzrośnie ryzyko pojawienia się infekcji. Latem możesz postawić na musujące i orzeźwiające formy witamin. Spakuj koniecznie do walizki Visolvit Junior. Wakacje, a szczególnie aktywny wypoczynek sprzyjają piciu większej ilości płynów. Musująca truskawka czy pomarańcza dodadzą energii twoim dzieciom. Co więcej, jest to wygodna forma na wakacje.

Witaminowe orzeźwienie na lato! Truskawka czy Pomarańcza? Wybór należy do Ciebie!

A może jedno i drugie :)

Zwłaszcza w słoneczne, upalne dni nie trzeba długo dzieci namawiać na wypicie szklanki musującego napoju. Jeśli chcesz podać dziecku coś pysznego i wartościowego warto przygotować wodę z witaminami. Orzeźwiająca szklanka Visolvitu doda energii na cały dzień, a jednocześnie wzmocni organizm!

Musująca truskawka!

VisolVit Junior Truskawka to zestaw witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju dzieci oraz młodzieży. Pyszny truskawkowy smak, do tego musująca forma dająca uczucie orzeźwienia. Preparat zawiera między innymi witaminę D, A, C oraz witaminy z grupy B. VisolVit Junior może być stosowany jako uzupełnienie diety dziecka już od 3. roku życia. Wygodna formuła opakowania pozostaje niezmienna. Wystarczy 1 saszetkę granulatu rozpuścić w 1/2 szklanki schłodzonej wody (raz dziennie).

Visolvit Junior Truskawka jest szczególnie polecany:

  • w okresie wzmożonego zapotrzebowania na witaminy;
  • w czasie intensywnego wysiłku fizycznego i umysłowego;

VisolVit Junior Truskawka nie zawiera sztucznych barwników oraz substancji konserwujących!

 Sposób użycia: Dzieci powyżej 3. roku życia 1 saszetka. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Cena: VisolVit Junior Truskawka x 30 – ok. 23,60 zł

Soczysta pomarańcza!

Visolvit Junior Orange to zestaw witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju dzieci oraz młodzieży. Suplement diety wyróżnia pomarańczowy, orzeźwiający smak, który jest bardzo lubiany przez młode pokolenie. Produkt zawiera między innymi witaminę D, A, C oraz witaminy z grupy B. Visolvit Junior może być stosowany jako uzupełnienie diety dziecka już od 3. roku życia. Wygodna formuła opakowania pozostaje niezmienna. Wystarczy 1 saszetkę granulatu rozpuścić w 1/2 szklanki schłodzonej wody (raz dziennie).

Visolvit Junior Orange jest szczególnie polecany: w stanach wzmożonego

zapotrzebowania na witaminy, np.:

  • w okresie wzmożonego zapotrzebowania na witaminy;
  • w czasie intensywnego wysiłku fizycznego i umysłowego.

Visolvit Junior Orange nie zawiera sztucznych barwników oraz substancji konserwujących!

Sposób użycia: Dzieci powyżej 3. roku życia 1 saszetka. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Cena:

  • Visolvit Junior Orange x 10 – 12,50 zł
  • Visolvit Junior Orange x 30 – 23,40 zł

Podmiot odpowiedzialny: Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.

Więcej na: www.visolvit.pl

Możesz również polubić…