Nowości

Owocowa pielęgnacja ust przez cały rok! Pomadki Eveline Cosmetics

Spierzchnięte usta to ogromna udręka dla wielu z nas. Latem wysusza je słońce, a podczas zimowych miesięcy przenikliwy wiatr. Delikatna, pozbawiona ochrony skóra szybko staje się popękana, a w dodatku nie wygląda atrakcyjnie. Twoje usta będą piękne i w dobrej formie przez cały rok, jeśli właściwie o nie zadbasz. Odżywcze i ochronne pomadki od Eveline Cosmetics,  to klucz do idealnego wyglądu ust. Co więcej dzięki tym pomadkom pielęgnacja będzie super przyjemna, bo to prawdziwa eksplozja owocowych smaków!

Delikatna skóra ust bardzo szybko reaguje na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych. Ochronę zapewnią kosmetyki o  bogatych formułach, stanowiące skuteczną barierę przed wysuszeniem. Dlatego pomadki Eveline Cosmetics polecane są do codziennej pielęgnacji ust. W ich skład wchodzą olejki owoców, witaminy A+E, miód, masło shea. Do wyboru są: Truskawkowy sorbet, Miód z pomarańczą, Mus pomarańczowy oraz niezawodna pomadka S.O.S Expert. Dzięki regularnemu stosowaniu pomadek, usta będą dobrze nawilżone i wygładzone. Owocowe zapachy i wygodny sposób aplikacji sprawiają, że pielęgnacja jest nie tylko skuteczna, ale także wyjątkowo przyjemna!

REGENERUJĄCA POMADKA OCHRONNA STRAWBERRY SORBET EVELINE COSMETICS

Składniki: olejek truskawki, olejek migdałowy, masło Shea, witamina A+E.

Cena: 7,99 zł

 

ODŻYWCZA POMADKA OCHRONNA HONEY WITH ORANGE EVELINE COSMETICS

Składniki: ekstrakt miodu, propolis, olejek Avocado, rokitnik, masło pomarańczowe.

Cena: 7,99 zł

WYGŁADZAJĄCA POMADKA OCHRONNA BANANA MOUSSE EVELINE COSMETICS

Składniki: olejek bananowy, olej z Maruli, olejek kokosowy, masło Shea.

Cena: 7,99 zł

POMADKA OCHRONNA Z D-PANTHENOLEM S.O.S EXPERT EVELINE COSMETICS

Likwiduje suchość ust od razu po naniesieniu. Gwarantuję odżywianie, likwiduje suchość zaczerwienienia i łuszczenie się ust. Daję długotrwałą ochronę i delikatną pielęgnację o każdej porze roku.

Składniki: D-panthenol, masło Shea, witamine E, bisabobol.

Cena: 7,99 zł

Możesz również polubić…