Nowości

Peelingi do skóry głowy Radical® – dla mocnych i zdrowych włosów

Regularne peelingowanie skóry głowy i włosów, pomaga usunąć zanieczyszczenia, pozwalając skórze oddychać, a składnikom odżywczym wniknąć w głąb włosa. Marka Radical® wie również, że jest to istotny i jednocześnie pierwszy krok we właściwej pielęgnacji, którego nie powinniśmy pomijać. Z tą myślą opracowała dwa specjalistyczne produkty: Peeling Trychologiczny oraz Peeling Enzymatyczny. Pierwszy z nich skierowany jest do osób borykających się z problemem wypadania włosów, natomiast drugi stanowi odpowiedź na potrzeby skóry wrażliwej, problematycznej i podrażnionej. Przygotuj się na pielęgnację od podstaw… bo zdrowe włosy zaczynają się od zdrowej skóry głowy.

Trychologiczny peeling stymulujący wzrost włosów do skóry głowy RADICAL®

Preparat stanowi prawdziwy przełom w walce z wypadaniem włosów. Zawarte w składzie kwasy AHA i papaina dogłębnie oczyszczają skórę głowy z zanieczyszczeń, martwego naskórka i pozostałości kosmetyków, przywracając skórze fizjologiczną równowagę. Nie mogło zabraknąć także ekstraktu ze skrzypu, który w połączeniu z argininą wyraźnie wzmacnia włosy i skutecznie zmniejsza ich wypadanie, zapewniając bardziej intensywny i szybszy ich wzrost. Natomiast prowitamina B5 i mocznik zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia skóry głowy oraz zapobiegają przesuszeniu i łagodzą podrażnienia. Regularnie stosowany peeling zapewnia spektakularne działanie wzmacniające oraz wpływa na poprawę kondycji skóry głowy i włosów.

Enzymatyczny peeling oczyszczający do skóry wrażliwej, problematycznej i podrażnionej RADICAL®

Produkt opracowany z myślą o bardzo wrażliwej skórze głowy, zapewnia optymalny poziom nawilżenia i łagodzi podrażnienia. Papaina doskonale oczyszcza skórę głowy, usuwa martwe komórki naskórka, zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, zapewniając uczucie świeżości i komfortu. Cynk PCA usuwa łupież i zmniejsza skłonność do jego powstawania oraz zapobiega przetłuszczaniu się włosów. Ekstrakty ze skrzypu i bawełny wyraźnie je wzmacniają, nawilżają, łagodzą podrażnienia i regenerują skórę głowy. Z kolei prebiotyk przywraca skórze równowagę. Peeling zapewnia działanie wzmacniające i łagodzące oraz błyskawicznie popraw poprawia kondycję skóry głowy i włosów.  

  • RADICAL® Trychologiczny peeling stymulujący wzrost włosów do skóry głowy: 20,49 zł/ 75 ml
  • RADICAL® Enzymatyczny peeling oczyszczający do skóry wrażliwej, problematycznej i podrażnionej: 20,49 zł/ 75 ml

Możesz również polubić…