Nowości

Piękne, bo nawilżone. Nowy szampon Ultra Color do włosów blond i siwych

Bestsellerowe szampony z serii Joanna Ultra Color podkreślają upragniony kolor włosów. Ale nie tylko! Wyjątkową, delikatną formułę pielęgnacji otrzymał premierowy szampon nawilżający Chłodne odcienie blond. Dlaczego warto po niego sięgnąć?

Od ponad 40 lat polska firma Joanna specjalizuje się w pielęgnacji, koloryzacji oraz stylizacji włosów. Eksperckie doświadczenie łączy z ciągłym udoskonalaniem formuł, chętnie sięga też po innowacje. Pragnienie osiągania coraz lepszych rezultatów i spełniania wszelkich potrzeb klientów przynosi kolejne premiery. Jedną z nich jest właśnie wprowadzony na rynek szampon nawilżający Chłodne odcienie blond – wiosenna nowość  w popularnej serii Joanna Ultra Color.

Platynowy odcień, spełnienie marzeń

Serii Joanna Ultra Color przedstawiać nie trzeba. Bogata paleta szamponów pozwala zadbać o włosy naturalne i koloryzowane w najróżniejszych odcieniach. Podobnie jak pozostałe preparaty z tej linii, również szampon z wiosennej premiery wyróżnia się aktywną troską o kolor. Jego skład został wzbogacony o barwnik, dzięki któremu już po kilkukrotnym zastosowaniu włosy zyskują chłodny, platynowy odcień i piękny blask. Receptura jest idealna również do włosów siwych – eliminuje ich żółtawy odcień i wydobywa połysk.

Koniec z wysuszaniem włosów

Szampon nawilżający Chłodne odcienie blond podkreśla urodę koloru, a także przedłuża efekt działania farby. Ale przecież Joanna troszczy się nie tylko o tonację, lecz przede wszystkim o kondycję włosów. Dlatego w sprzedaży nowy szampon uzyskał bardzo delikatną formułą, która daje wyraźne efekty wizualne, ale nie wysusza.

Piękne, bo nawilżone

Włosy blond, rozjaśniane i siwe często wymagają dodatkowego nawilżenia. Potrzeba ta wynika z intensywnych zabiegów koloryzacyjnych czy stylizacyjnych, jak również z procesów powiązanych z wiekiem. Z tego powodu nowy szampon do włosów w linii chłodnych blondów to produkt intensywnie nawilżający. Pomaga skutecznie zadbać o włosy suche i zniszczone, a przy tym nadaje im piękny połysk.

Z troską o skórę głowy

Delikatna formuła, która znakomicie służy kondycji i urodzie włosów, jednocześnie jest łagodna dla skóry głowy. Właśnie z myślą o niej nowa receptura nie tylko ma łagodny skład, ale też aktywnie łagodzi podrażnienia. To zasługa panthenolualoesu i allantoiny. Rezultatem jest doskonałe samopoczucie oraz równie znakomity wygląd. Włosy pozostają w doskonałej kondycji, są miękkie, mają połysk i urzekają podkreślonym chłodnym odcieniem.

Nowy preparat dostępny jest w opakowaniach o pojemności 200 ml w cenie ok. 12 zł.

Możesz również polubić…