Nowości

Piękne dłonie, dzięki trzystopniowej Kuracji Parafinowej od SHEHAND

Marka SHEHAND od lat dostarcza kobietom profesjonalnych rozwiązań, które w skuteczny sposób dbają o doskonałą kondycję i zadbany wygląd skóry rąk oraz paznokci. Nowa Kuracja Parafinowa to kompleksowy program 3 kroków pielęgnacji, oparty na działaniu parafiny, ceramidów i witamin, który z łatwością poradzi sobie z dyskomfortem, suchością i nadwrażliwością skóry dłoni. Dzięki połączonemu działaniu Złuszczająco-natłuszczającego peelingu do dłoni, Wygładzająco-zmiękczającej parafiny do dłoni oraz Nawilżająco-regenerującego kremu-maski – nawet najbardziej zniszczona skóra rąk odzyska piękny i zadbany wygląd.

Okres jesienno-zimowy to prawdziwe wyzwanie dla delikatnej skóry rąk. Zimno, wiatr, wilgoć, ale także suche i gorące powietrze w pomieszczeniach to czynniki, które sprawiają, że naskórek dłoni ulega szybkiemu przesuszeniu, staje się szorstki i spierzchnięty. Częste mycie rąk dodatkowo osłabia płaszcz hydro-lipidowy wpływając na pogorszenie kondycji skóry. Z pomocą przychodzi nowa Kuracja Parafinowa z oferty marki SHEHAND. To program złożony z 3 uzupełniających się kroków pielęgnacji – złuszczania, wygładzania i regeneracji, który przynosi zauważalne efekty już po 1 zastosowaniu. Seria bazuje na oleju parafinowym, ceramidach, maśle shea i cupacu oraz witaminie E. W wegańskich formułach znajdziemy także selektywnie dobrane oleje roślinne m.in. olej babassu, ze słodkich migdałów, oliwę z oliwek, olej z nasion sacha inchi czy olej sojowy. Bogaty, odżywczy skład to nie wszystko! Dzięki relaksującym aromatom kosmetyki z tej serii zatroszczą się nie tylko o piękno skóry dłoni, ale również ukoją zmysły i poprawią samopoczucie.

1 krok  – Złuszczająco-natłuszczający peeling do dłoni SHEHAND

To specjalistyczny, kremowy peeling do skóry dłoni, z naturalnymi drobinkami ściernymi z owocu luffy, który złuszcza martwy naskórek i przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych. Po wykonaniu peelingu warto go pozostawić na kilka minut na skórze – jego bogata w lipidy formuła dostarczy odnowionemu naskórkowi pierwszych dobroczynnych składników aktywnych.

Składniki aktywne: olej parafinowy, wazelina, gliceryna, ceramidy, masło shea, masło cupacu, olej babassu, olej ze słodkich migdałów, oliwa z oliwek, olej sojowy, mocznik, witamina E.

2 krok – Wygładzająco-zmiękczająca parafina do dłoni SHEHAND

Kosmetyk rozpływa się pod wpływem ciepła skóry i łatwo rozprowadza na dłoniach. To błyskawiczna metoda, aby szorstka, popękana skóra dłoni stała się miękka i gładka. Jej formuła bazuje na parafinie, wazelinie, maśle shea, maśle cupacu, ceramidach oraz kompozycji olejów roślinnych, dzięki którym skóra zostaje natłuszczona i nawilżona, a szorstka warstwa ulega zmiękczeniu i wygładzeniu.

Składniki aktywne: olej parafinowy, wazelina, masło shea, masło cupacu, ceramidy, olej ze słodkich migdałów, olej babassu, oliwa z oliwek, olej z nasion sacha inchi, witamina E.

3 krok – Nawilżająco-regenerujący krem-maska SHEHAND

Lekka, a przy tym bogata w składniki aktywne, daje efekt otulającego skórę kojącego kompresu. Zawarta w niej parafina, ceramidy, mocznik, odżywcze oleje i masła roślinne oraz witaminy, doskonale radzą sobie z dotkliwą suchością, ściągnięciem i podrażnieniem naskórka. Krem-maska wspomaga odbudowę płaszcza hydro-lipidowego skóry i chroni przed nadmiernym wysuszeniem. A dodatkowo uelastycznia i odżywia naskórek. Skóra dłoni odzyskuje miękkość i jedwabistą gładkość.

Składniki aktywne: parafina, wazelina, masło shea, masło cupacu, mocznik, olej ze słodkich migdałów, olej z nasion sacha inchi, ceramidy, oliwa z oliwek, olej sojowy, witamina E i F, witamina C, kwas mlekowy.

Kuracja Parafinowa SHEHAND to skuteczna pielęgnacja dłoni stworzona na wzór zabiegów gabinetowych, którą z łatwością wykonamy w zaciszu własnego domu. Efekt zauważymy od razu po zastosowaniu! Kuracja parafinowa SHEHAND dostępna jest w wybranych drogeriach w całej Polsce.

Możesz również polubić…