Dla mam

Piękne i funkcjonalne torby dla każdej mamy

Torba Be All  Ju Ju BeWspółczesne kobiety szukają rzeczy, które będą w pełni funkcjonalne oraz miały estetyczny wygląd. Takimi kryteriami kierują się również mamy, które na spacerze ze swoją pociechą chcą mieć wszystko pod ręką i jednocześnie wyglądać elegancko. Dlatego właśnie szukają one wpasowujących się w aktualne modowe trendy toreb do wózków i na spacery, jakie zdołają pomieścić wszystkie niezbędne akcesoria do pielęgnacji, przekąski i zabawki. Większość toreb dla mam jest tworzona z myślą o tym, żeby mogło się w nich wszystko to zmieścić. Niestety niewielu projektantów zwraca uwagę na ich wygląd. Zupełnie inaczej postąpili projektanci z firmy Ju Ju Be , którzy postawili na funkcjonalność swoich produktów, ale jednocześnie nie zapomnieli o tym, by zadbać o ich modny i nowoczesny wygląd.

Torba Be All  Ju Ju BeWygoda i funkcjonalność – torba spacerowa do zadań specjalnych

Torby Be All  Ju Ju Be (dostępne min. na stronie www.babymama.pl)  są niezwykle praktyczne – można je spakować na spacery do parku, ale i na dłuższe podróże samochodem. Każdy model posiada wiele przegródek. Należy wymienić tutaj między innymi zamykaną kieszonkę na chusteczki nawilżane oraz pieluszki. Kolejną zaletą jest to, że do każdej takiej torby dołączony jest przewijak wykonany z antybakteryjnej gąbki, która „zapamiętuje” kształt ciała dziecka i się do niego dostosowuje. Są tu także kieszenie termiczne na butelki. Przydają się one szczególnie, jeśli wychodzimy na długi spacer z dzieckiem, które regularnie pije mleko modyfikowane. Jeśli zaś mamy starsze dziecko i często zabieramy dla niego przekąski naszą zmorą stają się okruszki pozostające po ciastkach i wafelkach wewnątrz torby. Jednakże projektanci tych toreb pomyśleli również o tym – na dnie znajdują się otworki, dzięki którym zachowana jest w niej czystość. Jest też tutaj osobna przegródka na drobiazgi mamy – klucze, szminkę czy też telefon komórkowy. Dodatkowo pokrycie wykonane z materiału z domieszką teflonu i antybakteryjna powłoka chronią przed zawilgoceniem, pleśnią i bakteriami.

Torba Be All  Ju Ju BePiękny wygląd …

Oprócz tego, że torby te są niezwykle funkcjonalne posiadają bardzo estetyczny wygląd. Wykonane są z wysokiej jakości nieprzemakalnych materiałów i są ładnie wykończone. Szeroki wybór wzorów pozwala każdej mamie wybrać taką torbę, która najlepiej będzie wpasowywać się w jej gust– można wybrać taką, jaka kolorystycznie będzie pasować do wózka lub w swoim ulubionym kolorze. Do wyboru są torby gładkie lub z motywem. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu można ich używać nie tylko w czasie spacerów z małymi dziećmi jeżdżącymi w wózkach. Później sprawdzą się także, jako torby na pikniki lub dłuższe spacery ze starszymi pociechami.

Torba Be All  Ju Ju Be: 459 pln www.babymama.plTorba Be All  Ju Ju Be

Możesz również polubić…