Nowości

Piękno zaczyna się nocą!

Nowa energetyzująca pielęgnacja od NIVEA łącząca dwa silne przeciwutleniacze – koenzym Q10 i czystą witaminę C.

Energetyzująca nocna kuracja!

NIVEA Q10plus C Przeciwzmarszczkowy krem na noc to odmłodzona i pełna energii cera!

Innowacyjny przeciwzmarszczkowy krem na noc NIVEA Q10plusC odmłodzona i pełna energii cera to połączenie dwóch silnych przeciwutleniaczy – koenzymu Q10 i czystej witaminy C. Lekka, intensywnie nawilżająca formuła regeneruje skórę podczas snu.

Cena: 39,99 zł

Pojemność: 40 ml

Krem jest częścią nowej energetyzującej linii NIVEA Q10plusC, która przywraca energię
i promienny wygląd skórze, nawet po intensywnej nocy i zbyt krótkim śnie.

Chwytasz dzień i chcesz wycisnąć z życia jak najwięcej? Żyjesz szybko i intensywnie?   Nie ma nic lepszego dla Twojej skóry, niż energetyzujący koktajl antyoksydacyjny, szczególnie na nieprzespaną noc. Specjalna formuła nowego kremu na noc NIVEA
z koenzymem Q10 i czystą witaminą C umożliwia „głębokie oddychanie„ skóry nocą oraz skutecznie wspiera procesy jej odnowy.

Energetyzujący raj dla skóry 

Nie ma nic lepszego dla skóry niż połączenie czystej witaminy C i koenzymu Q10. Witamina C jest wysoce skutecznym przeciwutleniaczem i wywiera pozytywny wpływ na skórę, poprawiając jej strukturę i wzmacniając gęstość listewek skórnych. Dzięki temu więcej składników odżywczych i tlenu jest transportowanych do skóry właściwej, co zapobiega również powstawaniu zmarszczek. Witamina C jest jeszcze bardziej skuteczna w połączeniu z koenzymem Q10. Ta wysoce efektywna kombinacja chroni komórki skóry, wspomaga jej regenerację i zwiększa pobór tlenu. Badania udowodniły, że połączenie Q10 z witaminą C poprawia metabolizm w większym stopniu niż koenzym stosowany samodzielnie. Takie połączenie umożliwia „głębokie oddychanieskóry w nocy.

Wypoczęta i pełna energii

W nocy skóra znacznie lepiej chłonie składniki odżywcze, naprawia uszkodzenia, wzmacnia swój potencjał przeciwutleniający, uzupełnia zapasy energii i intensyfikuje procesy regeneracyjne. Lekki, intensywnie nawilżający i energetyzujący krem na noc NIVEA Q10plusC współpracuje z naturalnymi procesami i wspiera odnowę skóry – kiedy jest to najbardziej efektywne, czyli podczas snu. Skuteczne połączenie dwóch silnych przeciwutleniaczy – koenzymu Q10 i czystej witaminy C – sprawia, że skóra absorbuje nawet o 50 procent (in vitro) więcej tlenu, co znacznie zwiększa ilość wytwarzanej energii. Energia jest potrzebna komórkom skóry do ważnych funkcji metabolicznych oraz procesów naprawczych. Dzięki temu rano twoja cera będzie promienna, ożywiona i gładka – nawet po krótszym śnie.

Ponieważ krem na noc zawiera czystą witaminę C, będącą silnym antyoksydantem, która utlenia się w kontakcie ze światłem lub tlenem. Chronimy ten wrażliwy składnik, stosując aluminiowe opakowanie. Krem jest częścią nowej serii produktów do pielęgnacji twarzy NIVEA Q10plusC, które przywracają energię zmęczonej skórze.

Już wkrótce KROK 2 i 3 energetyzującej pielęgnacji z nową serią NIVEA Q10plusC!

 

Możesz również polubić…