Marka Herbal Care SPA dostrzegając moc i siłę ekstraktów roślinnych oraz regionalnych składników pochodzących z najbardziej malowniczych rejonów Polski, wzbogaca swoją ofertę o nowe sensokosmetyki. Już teraz w portfolio marki znajdziemy w 100% wegańskie kremy do rąk, które dzięki wyjątkowym recepturom i aromatycznym kompozycjom zapachowym, każdego przeniosą w inny wymiar pielęgnacji, przywołując zmysłowy klimat Tatrzańskiej Doliny, Mazurskiej Łąki lub Bałtyckiej Plaży.

Regenerujący krem z maską borowinową do rąk TATRZAŃSKA DOLINA z olejkiem sosnowym

Kosmetyk posiada 98% składników pochodzenia naturalnego. Zamknięto w nim siłę minerałów górskich z ekstraktem z fiołka, konwalii i aromatycznym olejkiem sosnowym. Krem doskonale odżywia i intensywnie nawilża. Dzięki właściwościom aromapielęgnacyjnym, nie tylko zadbasz o swoje dłonie, ale również zrelaksujesz się po ciężkim dniu.

Nawilżający krem kwiatowy do rąk MAZURSKA ŁĄKA z olejkiem geraniowym

Krem zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego. Dzięki połączeniu potęgi ziół z ekstraktem z chabra, piwonii i aromatycznym olejkiem geraniowym, krem łagodzi wszelkie podrażnienia i wygładza, przywracając dłoniom komfort i zapewniając prawidłowe nawilżenie. Delikatny, kojący zapach kosmetyku pozwoli wyciszyć umysł.

Wygładzający krem algowy do rąk BAŁTYCKA PLAŻA z olejkiem bergamotowym

Skład produktu w 95% pochodzi z natury. Do jego opracowania wykorzystano prawdziwą moc bursztynu, akacji i połączono ją z aromatycznym olejkiem bergamotowym. Krem regeneruje i zapewnia dłoniom aksamitną gładkość. Wykazuje właściwości aromapielęgnacyjne, dzięki czemu jednocześnie zadba o naszą skórę i odpręży ciało.

  • Regenerujący krem z maską borowinową do rąk TATRZAŃSKA DOLINA z olejkiem sosnowym: 10,99 zł/ 100 ml
  • Nawilżający krem kwiatowy do rąk MAZURSKA ŁĄKA z olejkiem geraniowym: 10,99 zł/ 100 ml
  • Wygładzający krem algowy do rąk BAŁTYCKA PLAŻA z olejkiem bergamotowym: 10,99 zł/ 100 ml