Nowości

Pierwsze urodziny Genaissance de La Mer

Genaissance de La Mer to luksusowe, kremowe serum, które powstało po to, by cudownie odżywiać skórę. Już sam rytuał pielęgnacyjny to prawdziwe wyjątkowe doświadczenie. Dokładnie rok temu marka La Mer zaprezentowała  swój  inspirowany morzem i dążeniem do perfekcji sposób na pielęgnację skóry. To odkrycie sprawiło, że wiek przestał mieć znaczenie. Nowość The Serum Essence to przełomowa pierwsza kuracja z linii  Genaissance de la Mer Collection, która zrodziła się z niesamowicie czystego Crystal Miracle Broth™. Przyspiesza ona naturalne procesy odnowy skóry, dzięki czemu linie i zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra wyraźnie wygładzona. Wzrasta także produkcja naturalnego kolagenu i elastyny w skórze, pory stają się ściągnięte,
a bariera zostaje dodatkowo wzmocniona. Przemiana jest rzeczywistością – skóra wygląda na wyraźnie zregenerowaną.

 

Prawdziwie WYJĄTKOWE DOŚWIADCZENIE

Praca nad serum rozpoczęła się cztery lata temu, gdy pewien naukowiec z laboratorium Max Huber Research Labs w Nowym Jorku odkrył czyste i idealne kryształki Miracle Broth™.  Od tamtego czasu przeprowadzono  wiele eksperymentów, które dążyły do odtworzenia fenomenu, który leży u podstaw działania Genaissance de La Mer. Dzięki połączeniu cennej formuły Crystal Miracle Broth™ z rzadkimi składnikami występującymi w morzu i najnowocześniejszą technologią, Genaissance de La Mer przepełnia skórę rewitalizującą energią morza i czyni ją widocznie odnowioną.

Silnie skoncentrowana formuła przenika przez skórę, dostarczając jej wyjątkowych składników aktywnych. Dzięki temu twarz błyskawicznie staje się przepełniona nową witalną energią. Z dnia na dzień odnowa jest bardziej widoczna, a skóra staje się promienna i gładka.

Zmysłowy złoty flakon, inspirowany ciepłym kolorem Crystal Miracle Broth™, zaprojektowano specjalnie z myślą o tej unikatowej formule. Podczas, gdy niewielkie okienko ukazuje cenną zawartość –  elegancka pipetka służy doświadczeniu z preparatem – bardzo dokładnej aplikacji.

CRYSTAL MIRACLE BROTH™

The Crystal Miracle Broth™  to najczystsza forma Miracle Broth™, która jest wytwarzany powoli, w bardzo małych ilościach, by utrzymać jego najwyższą jakość. Przepełnia skórę nową energią i z niesamowitą szybkością, pomagając odnowić jej wygląd. The Crystal Miracle Broth™ zapewnia skórze potężny ładunek energii, zwalcza widoczne podrażnienia i wspiera naturalne procesy odnowy skóry.

THE GENAISSANCE™ FERMENT

Składnikiem aktywnym The Genaissance Ferment jest rzadka czerwona alga, występująca naturalnie w płytkich wodach okolic Korsyki na Morzu Śródziemnym. La Mer korzysta z hodowanej w bioreaktorze przyspieszającym tempo wzrostu trwalszej formy tej algi, uzykując wyższą jakość i czystość od występującej naturalnie. Alga ta jest poddawana działaniu fal świetlnych tak, by uzyskać wysokoaktywny ferment pomagający pobudzić produkcję kolagenu i elastyny, co z kolei znacznie poprawia wygląd skóry.

THE SMOOTH FINISH FERMENT

The Smooth Finish Ferment zawiera Brunatną Algę liściastą, zwaną Laminaria saccharina oraz “retinol
z morza”. Kompozycja służy temu by ułatwić dostarczenie składników aktywnych w głąb skóry.  Ten wyjątkowy ferment o podwójnym działaniu sprawia, że pory są mniej widoczne,a skóra wygląda bardziej gładko i promiennie.

ORIGINAL MIRACLE BROTH™

Oryginalne odkrycie doktora Max Hubera miało miejsce 51 lat temu. W wyniku wypadku w laboratorium uległ on poparzeniu i rozpoczął własne poszukiwania sposobu na poprawienie wyglądu swojej skóry, wykorzystując fizykę i energię witalną morza. Po ponad 6000 eksperymentach i 12 latach niestrudzonych badań, dokonał odkrycia swojego życia – stworzył Miracle Broth.  Ten cudowny eliksir powstaje w wyniku procesu fermentacji alg morskich z innymi, naturalnie występującymi składnikami przez okres 3-4 miesięcy, przy wykorzystaniu energii światła i dźwięku wzmacniających korzyści poszczególnych składników.

Genaissance de la Mer – Serum  to esencja natychmiastowo rozpoczynająca proces przemiany. Prawdziwe serum przeciwstarzeniowe, które niweluje oznaki starzenia skóry, odmieniając ją z dnia na dzień. Używaj jej dziś, jutro lub już zawsze.

Produkt dostępny od w wybranych perfumeriach Douglas (Warszawa: Arkadia, Złote Tarasy; Poznań: Stary Browar; Kraków: Galeria Krakowska) i salonie firmowym Estee Lauder (perfumeria Instyle, Galeria Mokotów, Warszawa).

Możesz również polubić…