Nowości

Plecak pełen witamin

Wyprawka szkolna już gotowa. Nowy plecak, piórnik, książki…twoje dziecko rozpoczęło już  przygodę z edukacją. W okresie jesiennym, kiedy maluch ma częstszy kontakt z chorującymi rówieśnikami, bardziej jest podatny na infekcje. Już dziś zadbaj o jego odporność!

Szkoła to jedno z ważniejszych miejsc w życiu dziecka. Kiedy czas beztroskich wakacji dobiega końca i rozpoczyna się nauka przed maluchem stoją nowe wyzwania. Smyk przyswaja wiedzę i umiejętności, a zajęcia w szkole wymagają od niego skupienia uwagi oraz koncentracji. Maluch jest bardzo aktywny, codzienne obowiązki wymagają od niego wiele wysiłku i energii. Szczególnie teraz potrzebuje odpowiedniego wsparcia w postaci witamin i mikroelementów.

Zdrowy powrót do szkoły

Niezwykle istotną kwestią jest zdrowe żywienie ucznia. Aby zapewnić rosnącemu dziecku to, co jest niezbędne do właściwego rozwoju zarówno fizycznego jak i umysłowego, jego jadłospis musi być możliwie urozmaicony. Powinien być tak skomponowany, aby w codziennej diecie nie zabrakło: mleka, jogurtu naturalnego i kefiru (źródło wapnia), produktów z pełnego ziarna (zawierają witaminy z grupy B, selen, żelazo), ryb morskich (źródło niezbędnych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, jodu), świeżych owoców i warzyw. W codziennej diecie ogranicz produkty zawierające dużą ilość tłuszczów nasyconych, tzn. podawaj smykowi mniej wędlin, mięsa i tłustych przekąsek typu chipsy. Śniadanie, czyli najważniejszy posiłek dnia to podstawa! Dobrze skomponowany, da dziecku energię na cały dzień. Do szkoły przygotuj juniorowi zdrowe i smaczne przekąski. Zapakuj maluchowi sezonowe owoce i warzywa. Świetnym pomysłem są także suszone owoce, sałatki czy ciasteczka owsiane.

Dietę dziecka możesz również wzbogacić w witaminy i mikroelementy podając mu smaczne suplementy diety Visolvit Junior. Produkty te są szczególnie zalecane w stanach:

  • osłabienia organizmu;
  • zwiększonego wysiłku fizycznego i umysłowego;
  • profilaktyki niedoboru witamin;
  • wzmożonego zapotrzebowania na witaminy.

Żelki nadziane witaminami

Nowoczesna formuła ponadczasowych witamin to Visolvit Junior Żelki – suplement diety w postaci multiwitaminowych kolorowych żelków o bogatym składzie i owocowym smaku. Jest to codzienny zestaw 11 witamin, selenu oraz rutyny zalecany dzieciom powyżej 3. roku życia. Pomarańczowe, żółte, zielone a może czerwone? Wybór należy do Ciebie! Soczyste żelki występują w 4 smakach: cytrynowym, jabłkowym, malinowym i pomarańczowym. Co więcej, żelki mają bardzo oryginalny kształt duszka.

 

Uwaga! Suplement diety Visolvit Junior Żelki nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników.

 

Dawkowanie i sposób podania:

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu wynosi:

  • Dzieci powyżej 3. roku życia: 1-2 żelek dziennie

Cena: ok. 13 zł

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości  na którykolwiek ze składników preparatu.

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Musujące witaminy!

Jeśli chcesz podać dziecku coś pysznego i wartościowego do picia przygotuj maluchowi szklankę musującego napoju z witaminami.

VisolVit Junior Orange to współczesna wersja ponadczasowych saszetek w nowoczesnej formule z sympatycznym duszkiem. Znany od wielu pokoleń, suplement diety zawiera zestaw 9 witamin niezbędnych do prawidłowego przebiegu podstawowych procesów metabolicznych i rozwoju młodego organizmu. Co istotne, suplement posiada w składzie dużą ilości witaminy D, niezbędnej w okresie jesienno-zimowym.

Wygodna formuła opakowania pozostaje niezmienna. Wystarczy 1 saszetkę granulatu rozpuścić w ¾ szklanki schłodzonej wody (raz dziennie). VisolVit Junior Orange ma przyjemny, orzeźwiający pomarańczowy smak i jest bardzo lubiany przez dzieci i młodzież. Może być stosowany jako uzupełnienie diety dziecka już od 3. roku życia.

Dawkowanie:

Dzieci i młodzież od 3 do 17 lat – 1 saszetka

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Visolvit Junior Orange nie zawiera sztucznych barwników oraz substancji konserwujących.

Cena:

Visolvit Junir Orange x 10 – ok. 13 zł.

Visolvit Junior Orange x 30 – ok. 25 zł.

 

Podmiot odpowiedzialny: Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.

Możesz również polubić…