Nowości

Płyn uniwersalny Mak i Akacja od Camolin

Bycie EKO stało się w ostatnim czasie trendem, który wiele osób wprowadziło w życie. Społeczeństwo zrozumiało, że działania pro ekologiczne są nie tylko modne, ale konieczne, by chronić środowisko. Coraz częściej wybieramy torby wielokrotnego użytku, segregujemy śmieci oraz oszczędzamy wodę i prąd. W miastach, gdzie woda z kranu nadaje się do picia – mieszkańcy korzystają z bidonów, rezygnując tym samym z zakupu wody w plastikowych butelkach. Takie działania pochwalamy!

Dbanie o środowisko to przede wszystkim zmiana codziennych nawyków. Coraz większą popularnością cieszą się naturalne kosmetyki, które zaczynają królować na rynku. Warto sięgnąć również po ekologiczne środki czystości. Produkty do sprzątania, które w swoim składzie mają środki chemiczne mogą stanowić zagrożenie dla środowiska i naszego zdrowia. Jak to zmienić? Istnieje wiele porad instruujących jak stworzyć naturalne produkty w domowym zaciszu. Jeśli jednak brakuje nam czasu – warto sięgnąć po artykuły ekologiczne dostępne w sklepach.

Marka CAMOLIN – znana dotychczas z naturalnych produktów kosmetycznych wprowadza na rynek nowości. W poszerzonej ofercie znajdziecie produkty do sprzątania, które zostały stworzone na bazie składników pochodzenia naturalnego – stanowią 96% ich składu. Nowe produkty, pozwolą uzyskać maksymalny efekt czyszczenia przy minimalnym dozowaniu. Co ważne – są skuteczne, a przy tym łagodne dla nas i środowiska.

Jeśli żyjesz zgodnie z trendem ECO – na pewno polubisz nową serię Camolin. Marka ta postawiła na substancje, które ulegają łatwej biodegradacji, a butelka nadaje się do recyklingu. Takich produktów potrzeba na rynku! Co więcej są wegańskie, a także nie testowane na zwierzętach.

Na początek polecamy sięgnąć po PŁYN UNIWERSALNY MAK&AKACJA. To produkt, który skutecznie czyści wszystkie powierzchnie zmywalne. Delikatnie je pielęgnuje, nie pozostawia smug ani zabrudzeń. Umyte powierzchnie lśnią czystością, a w domu unosi się kwiatowy aromat. Sprzątajmy w zgodzie z naturą. Aromatyczny zapach maku i akacji sprawi, iż naturalny, niepowtarzalny zapach pozostanie na długo. A my cieszyć się możemy czystą i pachnącą podłogą. Marka na każdym kroku dokłada wszelkich starań, aby asortyment spełniał oczekiwania osób, którym nasze środowisko nie jest obojętne.

Możesz również polubić…