Nowości

Pobudka – wiosna!

Wiosna stopniowo przegania sezonową, zimową ospałość i spadek energii. Powoli wszystko w nas znowu budzi się do życia i działania. Wschodnie praktyki dbania o swój dobrostan przekonują, że to idealny moment na rozwój i wprowadzanie zmian. Na wszystkich poziomach: mentalnym, fizycznym i emocjonalnym. To także doskonały czas na zmianę programu pielęgnacyjnego.

Nawet niewielkie zmiany w codziennych rytuałach mogą pomóc w odzyskaniu energii i formy. Psycholodzy przekonują, że najłatwiejszym sposobem na stworzenie nowego nawyku jest dodanie czegoś do istniejącej rutyny. Na przykład do porannej kąpieli dodaj szczotkowanie całego ciała na sucho albo rozpoczynaj  prysznic od energetycznego peelingu. Krótka medytacja i pozytywne nastawienie się na rozpoczynający się dzień – także zmienia nasz nastrój i percepcję tego co się wydarza. Do codziennej pielęgnacji twarzy dodaj automasaż albo nowe narzędzie – my lubimy wszelkiego rodzaju rollery. Wystarczy dwuminutowa praktyka każdego poranka, aby poprawić krążenie limfy i krwi, dotlenić skórę i pozbyć się obrzęków. I oczywiście: odśwież swoją kosmetyczkę!

Miksologia stosowana

Miksologia kosmetyczna w wydaniu marki EISENBERG Paris to połączenie sztuki, nauki i przyjemności z rezultatami, które zachwycają na pierwszy rzut oka. Dzięki połączeniu dwóch produktów we wzajemnie uzupełniające się pary, doświadczamy zjawiska synergii. Stosowanie ich razem daje lepsze wyniki niż sięganie po każdy z nich z osobna. W zależności od tego na czym tej wiosny zależy ci najbardziej – wybierz odpowiednią parę produktów i pozwól jej działać. Dobra wiadomość? Nie musisz się ograniczać, możesz naprzemiennie używać każdego z proponowanych zestawów.

W pełnym blasku

Rozjaśniający cud sam w sobie, Elixir De Jeunesse robi jeszcze większe wrażenie w połączeniu z podkładem Fond De Teint Correcteur Invisible. Rezultaty: Rozświetlona skóra, zero niedoskonałości, perfekcyjna gładkość i blask utrzymują się do 12 godzin.

SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Classique Youth Elixir 459 zł / 30 ml

SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Fond De Teint Correcteur Invisible 289 zł / 30 ml

Głęboka odnowa

Zoptymalizuj korzyści Sérum Régénérant Liftant i kremu Soin Anti-Âge. Połącz je w dwustopniową pielęgnację. Skóra będzie głęboko zregenerowana i pełna energii już od pierwszego zastosowania.

SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Classique Moisturizing Smoothing Serum 459 zł / 30 ml

SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Classique Anti-Age Treatment 695 zł / 50 ml

Przyjemne napięcie

Połącz Sérum Affinant Visage i Soin Cou, Décolleté et Poitrine, aby uzyskać efekt liftingu i odmłodzenia zarówno na twarzy jak i szyi oraz dekolcie. I przygotuj mocno wycięte bluzki i sukienki!

SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Classique Neck, Bustline and Breast Cream 749 zł / 100 ml

Cudowną skórę podkreśl drzewno-pudrowym zapachem Happiness Beautiful idealnym na wiosenne dni – pełnym wibrujących nut radości i szczęścia. Odkryjesz w nim różowy pieprz, soczyste figi, słodkie piżmo i drzewo sandałowe z odrobiną ciepłego bursztynu. Mix idealny prawda?

SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Happiness Beautiful Perfume 755 zł / 100 ml

Możesz również polubić…