Dla mam,Na zdrowie,Nowości

Poczuj komfort z marką Gentle Day®

Kobiety coraz częściej zwracają uwagę na produkty higieniczne, które towarzyszą im podczas menstruacji. Na rynku, jakiś czas temu, pojawiła się alternatywa od podpasek oraz tamponów. Są to – kubeczki menstruacyjne – środki wielokrotnego użytku. To produkt tworzony z myślą o kobietach, które dbają o swój komfort, ale myślą także o środowisku. Staramy się produkować coraz mniej śmieci, chcąc żyć w zgodzie ze środowiskiem. Kobiety również mają dość wyrzucania środków jednorazowych, które są źródłem coraz większych zanieczyszczeń.  Kubeczek menstruacyjny to innowacyjne rozwiązanie, które zapewni paniom pełną ochronę oraz komfort podczas menstruacji.

ZALETY KUBECZKA

Plusów korzystania z kubeczka menstruacyjnego jest wiele. Po pierwsze – dbałość o środowisko oraz mniejsza produkcja śmieci. Dla wszystkich Kobiet, które żyją zgodnie z trendem eko – jest to świetne rozwiązanie. Co więcej – kubeczka nie musimy kupować co miesiąc, w przeciwieństwie do podpasek, czy tamponów – dzięki czemu mamy mniej kosztów 😊 Użytkowanie kubeczka wpływa korzystnie na pH pochwy. Śluzówka pochwy nie ulega otarciom i uszkodzeniom, przez co ryzyko wystąpienia podrażnień jest zdecydowanie mniejsze. Trzy bardzo ważne atuty: środowisko, koszty, zdrowie!

JAKI KUBECZEK WYBRAĆ?

Szukając odpowiedniego kubeczka należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jakość. Najlepsze będą te wykonane z medycznego tworzywa. Takie w swojej ofercie posiada marka Gentle Day®. Co więcej produkty – nadają się do recyklingu oraz, jak zostało, wcześniej, wspomniane – to produkty wielokrotnego użytku. Skład kubeczka – 100% medyczny TPE, nie zawierają metali ciężkich, bisfenolu A, lateksu bądź szkodliwych związków chemicznych. Są ekonomiczne, hipoalergiczne oraz przyjazne dla środowiska. Marka oferuje kubeczki Genial Day® w trzech rozmiarach: small, medium oraz large – tak, by każda kobieta mogła czuć się komfortowo. Spośród dostępnych na rynku największą popularnością cieszą się kubeczki menstruacyjne – średnie. Są na tyle uniwersalne, iż pasują dla większości kobiet. Dobranie stosowanego produktu pozwala w 100% cieszyć  się jego funkcjonalnością przez bardzo długi czas, będąc zadowoloną podczas „tych dni” 😊.

Cena kubeczka to 139 PLN.

Na stronie marki: gentleday.pl przeczytać możemy szczegółowe informację na temat kubeczków. Przedstawiona została dokładna instrukcja korzystania, a także niezbędne informacje na temat wyboru rozmiaru. Zachęcamy do odwiedzenia strony marki 😊

Możesz również polubić…