Nowości

Podaruj Na Święta To,Co Najlepsze. Wyjątkowe Zestawy Yope Do Pielęgnacji Twarzy

 Po co komu zestawy świąteczne? – pewnie wiele razy zastanawiałaś się nad tym. Tylko dla porządku przypomnimy, że to dobry prezent, gdy nie wiadomo,  co komu kupić. Ale (UWAGA!) też sensowny prezent – producent nieprzypadkowo zestawia takie a nie inne kosmetyki. Przy okazji świątecznych podarunków chce Cię przekonać do swojej marki. Używa do tego mocnych argumentów  – kosmetyków, które nawzajem wzmacniają swoje działanie.

Dla nas najlepszym świątecznym prezentem są kosmetyki YOPE. Do zmywania i pielęgnacji. To produkty bardzo ambitne – wyjątkowe, w szklanych opakowaniach, o wyszukanych recepturach.  Nie znasz YOPE? To dobry moment na pierwsze randez-vous z marką. Albo  – jeśli już ją lubisz – na pogłębienie znajomości – wymarzony prezent dla siebie samej. Ale też dla młodych dziewczyn – YOPE jest modny, znany i lubiany wśród dwudziesto – i trzydziestolatek. Świetna niespodzianka również dla czterdziestolatek aspirujących do tego, by wiedzieć co w trawie piszczy, pardon – na półkach drogeryjnych stoi.

ZESTAW KSIĘŻYCOWE SPA

Kosmetyki do łatwego wieczornego rytuału: krem na noc, który wspomaga regenerację skóry i usuwa z niej oznaki zmęczenia, łagodny zielony płyn micelarny i hydrolat-mgiełka nawilżająca z różą i kaktusem.

KROK 1 / OCZYSZCZANIE – zmywasz twarz płynem micelarnym GREEN MICELLES z roślinnymi micelami, wyciągiem z bambusa i matchą. Zwykłe oczyszczanie twarzy? Niezwykłe. To płyn, który nie podrażnia twarzy, dokładnie  zmywa makijaż i zanieczyszczenia, a przy tym jest już pierwszym krokiem pielęgnacji. Uspokaja skórę, jak medytacja. Tak przygotowana lepiej odpowie na kolejne kroki pielęgnacji. 

KROK 2 / TONIZACJA – W prezencie dostajesz mgiełkę nawilżającą ORGANIC MIST. Tonizuje, koi, stawia skórę „na nogi”. Używaj jej po zmywaniu twarzy – obniży pH skóry, co sprawi, że będzie bardziej otwarta na krem, w dosłownym i przenośnym znaczeniu. Rozpyl mgiełkę na makijaż – przedłuży jego życie, bo zwiąże go ze skórą, to trik makijażystów. Odświeżaj nią twarz, gdy czujesz , że skóra pulsuje albo/i jest sucha albo/i jest zmęczona. Nie przedawkujesz. Nawilża, balansuje, uspokaja.

KROK 3 / PIELĘGNACJA – teraz możesz nakładać krem MOON SPA. To bestseller YOPE. Delikatnie  pachnie,  ma cudowną, bogatą konsystencję i zawiera dwa najważniejsze dla skóry składniki: lipidy i roślinny retinol– bakuchiol. Lipidy odżywiają, zmiękczają i naprawiają naskórek, by nie uciekała z niego woda. Bakuchiol  (roślinny retinol) pobudza odnowę komórek równie dobrze jak retinol, ale nie podrażnia skóry, to potwierdzone w badaniach klinicznych. Może go używać młoda dziewczyna, która chce odblokować pory i wyregulować  wydzielanie serum. I dojrzała kobieta, która chce mieć skórę młodzieńczo rozjaśnioną, wygładzoną, szybko odnawiającą się.

ZESTAW DZIEŃ I NOC

Krem na dzień wzmacniający skórę, krem na noc wspomagający jej regenerację i łagodny zielony płyn micelarny

OCZYSZCZANIE – to prezent od YOPE – płyn micelarny GREEN MICELLES – zobacz wyżej ile dobrego przyniesie Twojej skórze!

DZIEŃ / krem IMMUNITY GLOW. Lekki kosmetyk, do którego nikogo nie trzeba przekonywać, jego działanie od razu czuć i widać. Skóra staje się mięciutka, promienna, nawilżona i uodporniona na uroki życia w stresie i zanieczyszczonym środowisku. Jest jak wspierający przyjaciel. Każdego dnia. 

NOC / krem MOON SPA. To nasz faworyt z bakuchiolem już wiesz, że to najlepszy wybór na noc dla Twojej skóry

Zestawy są dostępne w promocyjnych cenach na grudzień:

Zestaw Dzień i noc – 199,99 zł, Księżycowe SPA – 149,99 zł

Możesz również polubić…