Na zdrowie

Podaruj swojej mamie to, co najcenniejsze – zdrowie!

Pragniesz dla swojej mamy tego, co najlepsze. Chcesz, aby cieszyła się zdrowiem, szczęściem i spełniała marzenia. Możesz pomóc urzeczywistnić te życzenia i podarować to co najcenniejsze. Zrób mamie wyjątkowy prezent i zabierz ją na badania profilaktyczne.

 

Na Dzień Matki wybieramy zazwyczaj drobne upominki, kwiaty, bilety do kina czy teatru. Niekiedy pokusimy się o własnoręcznie wykonany prezent albo domowy wypiek. Z pewnością takie starania doceni każda mama, jednak w tym roku może warto postawić na nieco inna formę upominku. Wiemy, że najbardziej bezcenną wartością jest zdrowie. Wiele klinik medycznych oferuje tego dnia specjalne pakiety badań dla kobiet w różnym wieku. Warto zatroszczyć się o zdrowie najbliższej osoby i wybrać się z nią na badania profilaktyczne.

Sferą, która wymaga szczególnej troski i uwagi jest zdrowie intymne. Jednym z podstawowych badań, o których powinnaś pamiętać jest cytologia. Niestety większość kobiet decyduje się na cytologię dopiero wtedy, gdy czuje, że z ich organizmem jest coś nie w porządku. To błąd. Regularne badania pomogą szybko wykryć i zminimalizować ryzyko zachorowania na wszelkie schorzenia nowotworowe.

Tantum Rosa – w trosce o zdrowie intymne każdej kobiety

Preparatem, który jest bliski każdej kobiecie i stoi na straży zdrowia intymnego jest Tantum Rosa, która już od ponad 20 lat pomaga Polkom w dbaniu o zdrowie intymne.  Zawarta w nim benzydamina działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo, antyseptycznie i miejscowo znieczulająco dzięki czemu łagodzi dolegliwości i objawy towarzyszące infekcji intymnej (bakteryjnej, grzybiczej lub mieszanej). Tantum Rosa dostępna jest w dwóch postaciach: proszek do rozpuszczania w wodzie i gotowy roztwór w jednorazowych buteleczkach idealny na zbliżające się wakacje i czas podróży.

Tantum Rosa roztwór dopochwowy z NOWOCZESNYM APLIKATOREM! Gotowy do natychmiastowego użycia!

Tantum Rosa roztwór dopochwowy to doraźna pomoc w zmniejszeniu dolegliwości infekcji intymnych (takich jak ból, świąd, pieczenie). Jest lekiem OTC więc ma potwierdzoną skuteczność działania. Produkt jest dostępny w higienicznych jednorazowych butelkach do natychmiastowego użycia.

  • Roztwór o przyjemnym różanym zapachu.
  • Łatwa aplikacja leku i higiena stosowania dzięki jednorazowym buteleczkom.
  • Irygator wykonany jest z miękkiego, delikatnego plastiku o regulowanej długości.

 

Opakowanie zawiera 5 butelek. Zawarty w butelce roztwór dopochwowy jest gotowy do zastosowania. Możliwe jest podniesienie jego temperatury, poprzez zanurzenie butelki na kilka minut w ciepłej wodzie.

Tantum Rosa  roztwór dopochwowy, zalecany sposób dawkowania:

Lek należy stosować od 1 do 2 płukań w ciągu doby.

W przypadku samodzielnego rozpoczęcia leczenia nie należy, nieprzerwanie, stosować leku dłużej  niż 7 dni, a o jego ewentualnym przedłużeniu powinien zadecydować lekarz.

Celem uzyskania poprawy, leczenie nie powinno trwać krócej niż 3 dni.

TANTUM ROSA (roztwór dopochwowy) Cena: 1 opakowanie 5 butelek 140 ml
ok. 30,00 zł.

Możesz również polubić…