Nowości

Podaruj swojej skórze wiosenny wypoczynek! Rollery Hebe Professional już w sprzedaży

Poranny, a może ten po ciężkim dniu pracy… Masaż twarzy, który można wykonać za pomocą rollera, to nie tylko odrobina przyjemności i relaksu dla naszej skóry. Chłodzący efekt rollera zmniejsza opuchliznę, niweluje cienie pod oczami, korzystnie wpływa na krążenie krwi i pobudza ruch limfy, a co za tym idzie poprawia jakość skóry. Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o rollerach, tak aby dobrać urządzenie idealnie do naszych potrzeb?
Systematyczne stosowanie rollera może mieć działanie nie tylko odprężające, ale także upiększające. Chłodny kamień spełni się również w roli niwelatora opuchlizny i cieni pod zmęczoną skórą powiek. Jeśli lubimy tego typu odprężenie możemy dodatkowo schłodzić masażer w lodówce, co spotęguje uczucie przyjemności. Rollery zostały stworzone w odpowiedzi na potrzeby pielęgnacyjne Azjatek, które uwielbiają kompleksowe podejście do piękna. Korzystanie z dowolnego rollera sprawi Ci wiele radości, a Twoja skóra będzie Ci wdzięczna i prawdziwie zrelaksowana.

Masaż twarzy i szyi metodą Gua Sha pokochały już miliony kobiet. Nazwa pochodzi nie tylko od płytki wykonanej z kamienia o wyjątkowym, przypominającym serce kształcie, ale także od techniki wywodzącej się ze starożytnej tradycyjnej medycyny chińskiej, dzięki której usprawniamy proces przepływu limfy, poprawiamy krążenie krwi oraz pobudzamy witalność.
W języku Państwa Środka „gua” oznacza skrobanie, a „sha” czerwony ślad. Gua sha można zatem rozumieć jako „skrobanie do czerwoności”. Wszystko dlatego, że efekt masażu polega na wytworzeniu ciepła, co objawia się zaróżowieniem skóry. W przeciwieństwie do rollera, który przynosi kojące uczucie chłodu, Gua Sha pobudzająco rozgrzewa skórę. Najlepszym rozwiązaniem będzie więc połączenie obu tych doznań i wykorzystanie rollera w połączeniu z kamieniem, dzięki którym nasza skóra poczuje się w pełni zaopiekowana.

Jeśli marzysz o tym, aby tak jak Azjatki dłużej cieszyć się młodością i piękną, zadbaną skórą rozpocznij korzystanie z rollera (najlepiej w połączeniu z kamieniem gua sha) już dziś. Kamienie idealnie pobudzą Twoją skórę o poranku i ukoją ją do snu potęgując wchłanialność preparatów pielęgnacyjnych. Sam proces masowania to czysta przyjemność, która sprawi, że każdy dzień stanie się piękniejszy… dokładnie tak jak Ty!  

Możesz również polubić…