Nowości

Podejmij wyzwanie z darmową aplikacją OnlyBio Stories – dla pięknych włosów!

Lato w pełni, a wraz z nim słońce, upał, wiatr, słona woda czy działanie klimatyzacji, które mogą niekorzystnie wpływać na wygląd i kondycję Twoich włosów. Jeśli czujesz, że potrzebują one dodatkowego wsparcia, podejmij wyzwanie dla pięknych włosów! Potrwa ono 30 dni i pozwoli Ci świadomie, skutecznie i z łatwością o nie dbać. Pomoże Ci w tym innowacyjna darmowa aplikacja mobilna OnlyBio Stories. Dzięki niej zaplanujesz swój indywidualny program pielęgnacji, który odmieni wygląd włosów. Dołącz do wyzwania już dzisiaj – efekty gwarantowane!

OnlyBio Stories to pierwsza na polskim rynku beauty aplikacja, która umożliwia zaplanowanie pielęgnacji włosów na każdy dzień. Każdy program pielęgnacyjny został opracowany z najwyższą starannością, pomagając właściwie dbać o skórę głowy i włosy. Żaden rytuał ani żaden kosmetyk nie pojawia się w planie przypadkowo. Dzięki niej nie tylko poznasz tajniki pielęgnacji, która przynosi pożądane efekty, ale i wyrobisz w sobie świadome nawyki pielęgnacyjne.

30 dni, by zostać włosomaniaczką

Jaki powinien być pierwszy krok i kolejne etapy w planie pielęgnacyjnym dla pięknych włosów? Jak dobrać produkty? Co to jest metoda OMO? Jak często stosować peeling do skóry głowy? Czy i jak je olejować? Odpowiedzi na te i inne nurtujące Cię pytania w zakresie świadomej pielęgnacji włosów znajdziesz aplikacji mobilnej OnlyBio Stories. Teraz dzięki niej ułożysz swój indywidualny plan pielęgnacyjny na 30 dni. To niezwykle łatwe! Wystarczy, po pobraniu aplikacji, rozwiązać krótki quiz, na bazie którego otrzymasz spersonalizowany plan, kompleksowo odpowiadający na potrzeby Twoich włosów i skóry głowy. Jeśli zaczynasz swoją przygodę ze świadomą pielęgnacja, podejmij w to lato 30-dniowe wyzwanie i stań się prawdziwą włosomaniaczką!

Włosy pod kontrolą, wszystko pod ręką

OnlyBio Stories to obszerna baza wiedzy z zakresu świadomej pielęgnacji włosów. Tutaj znajdziesz solidną dawkę wskazówek od ekspertów marki OnlyBio – m.in. jak uratować spalone włosy, czy, jak i po czym rozpoznać przeproteinowanie włosów. Dla osób posiadających włosy kręcone, marka przygotowała także dużo ciekawostek i praktycznych porad, jak o nie dbać i wyciągać robiący wrażenie skręt. Aplikacja nie tylko umożliwia stworzenie gotowego programu, ale pozwala także na modyfikacje i dodawanie własnych produktów. Można to zrobić, wchodząc w zakładkę „Półka” i klikając (w prawym górnym rogu) przycisk dodaj produkt. System poprosi o zdjęcie i nazwę produktu oraz dodanie go do odpowiedniej kategorii. Tutaj można zapisać również swoje ulubione produkty. Podczas wyzwania aplikacja będzie Ci przypominać także o konieczności uzupełnienia produktów. Ty nie musisz o tym pamiętać.

Podejmij wyzwanie dla pięknych włosów już dzisiaj – dołączając do niego i pobierając aplikację, otrzymujesz 30% rabatu na produkty marki OnlyBio.

Aplikacja do pobrania za darmo, dostępna jest w Google Play oraz App Store.

https://play.google.com/store/apps/details?id=life.onlybio.stories
https://apps.apple.com/us/app/onlybio-stories/id1625287081?platform=iphone

Możesz również polubić…