Nowości

Podkreślone oczy kluczem do spektakularnego makijażu marki Bouclé

Bez względu na miejsce i okoliczności – czy jest to wyjście do pracy, spotkanie, czy elegancka kolacja, podstawą efektownego makijażu są oczy. Marka Bouclé Cosmetics w swojej ofercie posiada profesjonalne kosmetyki niezbędne do wykonania makijażu oczu, takie jak mascara volume, eyeliner oraz kredka, które każda z nowoczesnych kobiet powinna znać.

Podkreślone oczy są podstawą makijażu. To na nich skupiamy większość naszej uwagi podczas rozmowy z drugą osobą i możemy wiele z nich wyczytać. Jak mawiał znany hiszpański romantyk Gustavo Adolfo Bécquer „Dusza może mówić oczami i całować spojrzeniem. Aby podkreślić nasz wewnętrzny blask oraz piękno, każda z kobiet powinna pamiętać o odpowiednim makijażu oczu wykonanym kosmetykami, które gwarantują spektakularny i długotrwały efekt.

Marka Bouclé Cosmetics jest znana z wysokiej jakości produktów do makijażu, które wydobywają z każdej z Pań maksimum kobiecości. Dlatego też kluczowe produkty marki skupiają się na upiększaniu oczu, które najlepiej podkreślimy kosmetykami, takimi jak: tusz do rzęs, eyeliner i kredka. Wybierając makijaż bazujący na tych trzech produktach uzyskamy efektowne, a zarazem uniwersalne rozwiązanie na wyeksponowanie oczu. Dodatkowo, produkty marki Bouclé Cosmeticshypoalergiczne, a co za tym idzie bezpieczne w stosowaniu dla Pań o delikatnej cerze oraz skłonnościami alergicznymi.

Mascara volume

Do podkreślenia rzęs niezbędnym produktem jest mascara. Warto zdecydować się na pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs w kolorze klasycznej czerni. Dzięki wygiętej szczoteczce z włoskami o różnej długości zyskamy nie tylko zwiększoną objętość, ale również wyraziste spojrzenie. Zdecydowanym ruchem wystarczy przeciągnąć rzęsy szczoteczką zaczynając od nasady kierując się ku górze, aby uzyskać spektakularny efekt. Co ważne, dzięki innowacyjnej formule mascary, kosmetyk nie rozmazuje oraz nie kruszy, gwarantując trwałe podkreślenie przez cały dzień.

*Mascara Volume marki Bouclé jest dostępna w kolorze czarnym | cena: 69,00zł

Eyeliner

Kolejnym produktem, który pomoże nam w wykonaniu wyjątkowego makijażu oka jest eyeliner. Istnieje kilka rodzajów eyelinerów – w sztyfcie, kałamarzu, czy eyeliner flamaster. Decydując się na eyeliner w formie kałamarzu z pędzelkiem Panie mogą liczyć na wygodną aplikację. Ten od Bouclé jest dodatkowo szybkoschnący i kompaktowy, dzięki czemu można go zaaplikować w każdej sytuacji i zabrać praktycznie wszędzie. Za to dzięki ultra cienki rysik umożliwia wykonanie nawet najbardziej precyzyjnej kreski. Aplikując eyeliner należy rozpocząć rysowanie od linii wewnętrznego kącika oka do zewnętrznego. W kwestii długości i kształtu kreski kobiety ogranicza jednie wyobraźnia, natomiast najbardziej popularnym i sprawdzonym zabiegiem jest subtelne pogrubienie linii przy zewnętrznym kąciku i skierowanie jej delikatnie w kierunku skroni.

*Eyeliner marki Bouclé jest dostępny w kolorze czarnym | cena: 59,00zł

Kredka do oczu

Kredka w damskiej kosmetyczce to produkt wielofunkcyjny. Można wykorzystać ją jako linię pomocniczą do aplikacji eyelinera, bądź dodatkowy akcent wzmacniający efekt makijaż oczu. Kredka od Bouclé jest miękka i delikatna, a co za tym idzie – niezwykle łatwa w aplikacji. Aby dodać oczom intensywności należy narysować linię kredką od wewnętrznego kącika oka tuż przy nasadzie rzęs, aż do zewnętrznego kącika. Grubość, długość i kolor linii zależą od upodobań każdej z Pań, a szeroki wybór kredek od Boucle w odcieniach: dark black, brown granite, steel gray, deep green i light blue pozwala na oryginalny efekt podkreślenia. Dla kobiet, które chcą dodatkowo wzmocnić makijaż specjaliści Bouclé Cosmetics polecają obrysowanie oka kredką również przy samej nasadzie rzęs.

*Kredka do oczu marki Bouclé jest dostępna w 5 kolorach: dark black, brown granite, steel gray, deep green i light blue  | cena: 39,00zł

Wszystkie produkty marki są dostępne na stronie www.bouclecosmetics.com

Możesz również polubić…