Nowości

Pokaż piękną skórę, nie makijaż

” Wiesz, że znalazłaś idealny podkład, kiedy wszystko, co widzisz, to piękna skóra.” Bobbi Brown

Katie Holmes

Pokaż piękną skórę, nie makijaż dzięki NOWEMU podkładowi Bobbi Brown Luminous Moisturizing Treatment Foundation. Ten jedyny w swoim rodzaju podkład dla skóry suchej, został stworzony w taki sposób, aby nadawać skórze efekt bijącego od wewnątrz blasku i zapewniać nieskazitelną, długotrwałą aplikację. Opracowany przy użyciu technologii odbijania światła, sprawia, że skóra natychmiast wygląda zdrowo i promiennie. Ponadto, przywraca i utrzymuje barierę wilgoci w skórze, a także w miarę stosowania sprawia, że staje się gładsza, jędrniejsza i bardziej napięta.

Jak działa?

Technologia odbijania światła.
W przeciwieństwie do tradycyjnych, rozpraszających światło podkładów, Luminous Moisturizing Treatment Foundation nie zawiera konwencjonalnych perełek czy pudrów. Podkład został opracowany z wykorzystaniem technologii odbijania światła, która działa jak kryształ – zatrzymując i odbijając światło nadaje skórze przejrzystą świetlistość.

Natychmiastowe i długotrwałe nawilżanie.
Prawdziwy magnes dla wilgoci: gliceryna i hialuronian sodu zatrzymują wilgoć w skórze, dzięki czemu błyskawicznie staje się jędrna, gładka i odświeżona, a masło z nasion muru muru naprawia jej naturalną barierę wilgoci, aby była ustawicznie
nawilżona.Luminous Moisturizing Treatment Foundation

Napina, ujędrnia i redukuje zmarszczki.
Wyjątkowa technologia heksapeptydów pobudza produkcję kolagenu, dzięki czemu drobne linie i zmarszczki są optycznie wygładzone, natomiast ekstrakt z ostu mlecznego jeszcze bardziej ujędrnia skórę i redukuje widoczne oznaki starzenia.

Długotrwały efekt dla suchej skóry.
Dzięki idealnej proporcji poddanych obróbce pigmentów i substancji zmiękczających sucha skóra czuje się przyjemnie odprężona i wygląda naturalnie przez cały dzień. Pigmenty zostały pokryte nawilżającą powłoką, która sprawia, że podkład przywiera do skóry, a jednocześnie dba o to, by była nawilżona i świeża, nigdy sucha.

Jak stosować: Nanieś na czystą, nawilżoną skórę używając pędzla do podkładu, gąbeczki lub palców.
Dostępny w 13 odcieniach: Porcelain, Warm Ivory, Sand, Warm Sand, Beige, Cool Beige, Warm Beige, Natural, Natural Tan, Warm Natural, Honey, Warm Honey, Golden.
Sugerowana cena detaliczna: 203 zł

Luminous Moisturizing Treatment Foundation Katie Holmes o Luminous Moisturizing Treatment Foundation
Czy używasz podkładu?
Używam Luminous Moisturizing Treatment Foundation od Bobbi. Nazwa tego produktu mówi wszystko. Sprawia on, że wyglądasz promiennie bez efektu maski na twarzy. Podkład może być naprawdę zwodniczy – nie chcesz wyglądać tak, jakbyś dopiero co skończyła się malować. Ponadto ten podkład jest świetny, ponieważ jest łatwy w aplikacji.Luminous Moisturizing Treatment Foundation

Kolekcja dostępna od września 2013 w poniższych perfumeriach Douglas:
– Warszawa: Galeria Mokotów, Złote Tarasy, Promenada, Arkadia
– Poznań: Stary Browar
– Kraków: Galeria Krakowska
– Szczecin: Kaskada
– Wrocław: Galeria Dominikańska
– Katowice: Silesia City Center
– Gdańsk: Galeria Bałtycka
– Łódź: Galeria Łódzka
– Zielona Góra: Focus Park
– Olsztyn: Galeria Alfa
– Bydgoszcz: Focus Park
– Kielce: Galeria Echo
– Bielsko-Biała: Galeria Sfera

Możesz również polubić…