Mężczyźni

Pomysły na prezenty Taty – brodacza! Idealne zestawy dla amatorów zarostu od Roomcays

Już niedługo Dzień Ojca. To doskonała szansa, by pokazać Tacie, jaki jest ważny i okazać mu wdzięczność – gestami, słowami i… prezentami. Przecież każdy, bez względu na płeć i wiek, uwielbia dostawać upominki, prawda? Z tej okazji polska marka Roomcays przygotowała cztery wyjątkowe zestawy prezentowe z kosmetykami dla panów, którzy chcą, by ich pielęgnowany samodzielnie zarost wyglądał jak spod ręki barbera. To idealny pomysł na prezent dla ojca „drwala”.

Dbanie o siebie to jeden ze sposobów na okazanie szacunku dla swojego ciała. Jest tak samo istotne, jak odpowiednie odżywianie, aktywność fizyczna czy relaks. Na szczęście coraz więcej mężczyzn ma świadomość tego, że pielęgnacja nie odejmuje męskości – co więcej, oni już nie podbierają kosmetyków partnerkom, tylko sami je kupują. A mają w czym wybierać, ponieważ producenci z branży beauty coraz częściej i chętniej tworzą linie specjalnie „for men”.

Niesłabnącym od kilku lat trendem są produkty „barberskie”. Panowie chętnie chodzą do salonów na stylizacje wąsów czy brody, a jednocześnie szukają preparatów, które taki salonowy look pozwolą im utrzymać na co dzień. I tu do gry wkracza marka Roomcays, która udowadnia, że dbanie o zarost nigdy nie było łatwiejsze. Pielęgnacja brody? Kosmetyki Roomcays, z olejem arganowym i masłem shea, zapewniają miękkie i odżywione włosy, które z łatwością dają się czesać i modelować. Mają przyjemny, dyskretny zapach, który daje poczucie świeżości i utrzymuje się przez długi czas. Sposób na wąsy idealne? Zawarte w produktach olej arganowy i masło shea chronią włosy przed matowieniem i przesuszeniem, zmiękczają je i ułatwiają stylizację nawet twardych wąsów. W efekcie możliwe staje się samodzielne ułożenie ich tak doskonale, jak w salonie barberskim.

Na specjalne okazje, takie jak właśnie Dzień Ojca, marka Roomcays przygotowała cztery gotowe zestawy prezentowe – idealne, gdy tata jest dumnym posiadaczem zarostu.

Zestaw kosmetyków dla mężczyzn #1

To kompleksowy zestaw do pielęgnacji i stylizacji brody oraz wąsów. W jego skład wchodzi zmiękczający i odżywiający włosy olejek, balsam, który nawilża zarost i skórę pod nim oraz zapewniający wąsom idealny kształt modelujący wosk.

Zestaw kosmetyków dla mężczyzn #2

To podstawowy zestaw do pielęgnacji i stylizacji zarostu. W jego skład wchodzi olejek, który zmiękcza i odżywia włosy, a także zapewnia im gładkość i połysk oraz modelujący wąsy wosk, który w prosty i trwały sposób utrzyma nadany im kształt.

Zestaw kosmetyków dla mężczyzn #3

To podstawowy zestaw do pielęgnacji brody. Znajdziemy w nim szampon dokładnie oczyszczający zarost ze wszelkich zanieczyszczeń, który jednocześnie odżywia włosy i dotlenia skórę, stymulując wzrost włosków oraz olejek do brody, aby zapewnić włosom nawilżenie i odżywienie.

Zestaw kosmetyków dla mężczyzn #4

To zestaw idealny dla każdego brodacza. Szczotka do brody wykonana z naturalnego drewna, z włosiem z dzika, idealnie rozczesze brodę, zapewniając jednocześnie masaż skóry i złuszczenie martwego naskórka, a olejek i balsam zapewnią brodzie miękkość, gładkość i odpowiednie nawilżenie.

Roomcays Zestaw kosmetyków dla mężczyzn #1, cena 49,99 zł
Roomcays Zestaw kosmetyków dla mężczyzn #2, cena 45,99 zł
Roomcays Zestaw kosmetyków dla mężczyzn #3, cena 45,99 zł
Roomcays Zestaw kosmetyków dla mężczyzn #4, cana 79,99 zł

Możesz również polubić…