Nowości

Postaw na jedwabistą gładkość z Eveline Cosmetics!

W codziennych zabiegach pielęgnacyjnych sięgamy po produkty do depilacji, poszukując idealnej gładkości bez bólu i podrażnień. Seria trzech produktów SMOOTH EPIL od Eveline Cosmetics z innowacyjną formułą smoothEPIL™ skutecznie spowalnia odrastanie włosków, dzięki temu skóra pozostaje gładka nawet do 7 dni!  Zabieg trwa zaledwie 5 minut, a włoski odrastają wolniej, stają się słabsze i jaśniejsze.  

Brazylijska maska do depilacji SMOOTH EPIL

Gęsta konsystencja sprawia, że kosmetyk nie spływa ze skóry, a precyzyjna aplikacja staje się niezwykle prosta. Delikatna formuła z olejkiem kokosowym i bio-glinką nawilża i wygładza skórę. Maska idealnie nadaje się do depilacji wrażliwych partii ciała, takich jak pachy czy strefa bikini. 

Krem-żel do depilacji SMOOTH EPIL z efektem „glamour”

Doskonale sprawdza się podczas depilacji dużych powierzchni ciała takich jak, nogi czy ręce. Zawiera ekstrakt z granatu i jagód acai, które zmiękczają I wygładzają skórę. Delikatne, złote drobinki pięknie rozświetlają skórę, nadając jej subtelny efekt glow.

Krem-żel do depilacji SMOOTH EPIL z efektem chłodzącym

Delikatna, żelowa formuła kosmetyku z kojącym efektem chłodzenia, skutecznie i precyzyjnie depiluje wybrane partie ciała, tj. nogi, pachy oraz ręce. Dzięki zawartości Bio-aloesu i d-panthenolu, kosmetyk wspomaga regenerację I poprawia kondycję skóry.

Cena: 9,99 zł/175 ml

Możesz również polubić…