Nowości

Postaw na letnie orzeźwienie

Nadeszło długo wyczekiwane lato, za nami też pierwsze fale upałów. W tym okresie nic nie smakuje tak dobrze, jak orzeźwiający łyk wody, który nawadnia i odświeża nasze ciało. Woda odgrywa niezwykle ważną rolę w codziennym życiu człowieka. Jest to podstawa zdrowej i zrównoważonej diety, a także nieodzowny składnik naszego organizmu.  

Zwłaszcza w okresie letnim, kiedy temperatury znacznie wzrastają, a my spędzamy więcej czasu na świeżym powietrzu,  dbanie o odpowiednie nawodnienie staje się niezwykle istotne. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) osoby dorosłe powinny spożywać co najmniej 2-2,5 L wody dziennie. Dla niektórych regularne picie odpowiedniej ilości wody niegazowanej może być trudne do osiągnięcia. Na szczęście, istnieje doskonałe rozwiązanie – woda gazowana. Jest to świetna wybór dla tych, którzy nie potrafią przekonać się do spożywania wystarczającej ilości płynów w postaci tradycyjnej wody.

Woda gazowana pić czy nie pić?

Niekiedy spotykamy się z przekonaniem, że picie wody gazowanej jest niezdrowe i gorzej nawadnia organizm. Jednak warto rozwiać te wątpliwości. Jeśli nie ma przeciwskazań zdrowotnych można sięgnąć po bąbelki. Ten typ wody będzie nawadniał tak samo dobrze, jak wariant niegazowany.

Dodatkowo woda gazowana oferuje niezwykłe połączenie czystej wody z delikatnymi bąbelkami, które gwarantują unikalne doznania dla naszego podniebienia. Podczas jej spożywania niektórzy odnoszą wrażenie, że piją orzeźwiający napój. Dzięki temu woda gazowana staje się zdrową alternatywą dla słodkich napojów i doskonale wpisuje się w aktywny tryb życia.

„Woda z bąbelkami” jest także idealnym towarzyszem spotkań w gronie znajomych i rodziny, który podkreśla smak i styl naszego picia. Spożywając ją, możemy zaspokoić pragnienie, ciesząc się uczuciem odświeżenia, bez obciążania organizmu dodatkowym cukrem czy sztucznymi substancjami. Ponadto dzięki zawartości „bąbelków” niektórzy odbierają taka wodę jako „smaczniejszą”, dzięki czemu może ona wręcz pobudzać naszą chęć do sięgnięcia po kolejny łyk, zwiększając tym samym ilość wypitej wody w ciągu dnia.

Mocniejszy Gaz – Intensywność i orzeźwienie

Nałęczowianka wprowadziła na rynek nowy wariant dla dotychczasowej wody gazowanej – Mocniejszy Gaz. Jest to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących orzeźwienia i mocniejszych wrażeń, przy jednoczesnym zachowaniu niezmienionego składu mineralnego. Mocniejszy Gaz to nie tylko większe nasycenie dwutlenkiem węgla, ale również nowa, intensywnie zielona szata graficzna na opakowaniu, która wyróżnia go spośród pozostałych wariantów. Hasłem przewodnim towarzyszącym wprowadzeniu nowej odsłony produktu na rynek jest „Pragnij mocniejszych wrażeń”.

Nałęczowianka pochodzi z naturalnych źródeł, gdzie podczas 20 letniej podróży przez pokłady skał, nasyca się cennymi minerałami.

Mocniejszy Gaz to kompozycja 7 minerałów: wapnia (118 mg/l), potasu (3,84 mg/l), magnezu (21,2 m/l), fluorków (0,27 mg/l), chlorków (14,7 mg/l), sodu (10,9 mg/l) i wodorowęglanów (449 mg/l).

Już dziś nowy wariant dostępny jest na półkach sklepowych w trzech formatach – 0,5 L, 1 L, 1,5 L, dostosowanych do różnych okazji użytkowania. Nowa odsłona wody mineralnej jest idealnym wyborem na upalne dni. Moc odświeżających bąbelków zapewnia orzeźwienie i ochłodę w najbardziej wymagających sytuacjach.

Ekologiczne podejście – Recykling dla przyszłości

Butelka Nałęczowianki Mocniejszy Gaz jest taka sama jak w przypadku dotychczasowego gazu oraz delikatnego gazu. Powstaje ona z atestowanego tworzywa PET.

Nałęczowianka aktywnie angażuje się w praktyki zrównoważonego rozwoju, dbając o ochronę środowiska i przyszłość naszej planety. Między innymi w ramach działań „Jak nie NAŁ to kiedy?!” zachęca do właściwej segregacji butelek i wrzucania ich do żółtego kosza, co pozwala na recykling i dawanie im „drugiego życia ”.

O Nestlé Waters na świecie

Nestlé Waters działa w 26 krajach, produkcja odbywa się w 49 zakładach, w których pracuje blisko 21 tysięcy pracowników. W portfolio Nestlé Waters znajduje się 48 unikatowych marek (od naturalnych wód mineralnych po wody stołowe), włączając w to wodę Acqua Panna, wody gazowane Perrier i S.Pellegrino oraz rozlewaną w Polsce naturalną wodę mineralną Nałęczowianka. Poprzez te marki Nestlé Waters zachęca całe rodziny do picia większej ilości wody oraz napojów na bazie naturalnych składników, współpracuje z lokalnymi społecznościami, by chronić wspólne zasoby wodne, a także opracowuje kompleksowe rozwiązania w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych.

O marce Nałęczowianka

Naturalna woda mineralna Nałęczowianka wydobywana jest z ujęcia o tej samej nazwie, położonego w uzdrowisku Nałęczów, które znajduje się w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego na terenie Wyżyny Lubelskiej. Skład mineralny Nałęczowianki sprawia, że jest to woda, którą można pić codziennie. Nałęczowianka nasyca się składnikami mineralnymi podczas 20-letniej podróży przez pokłady skał. Dzięki temu, że woda mineralna czerpana jest ze źródeł podziemnych, zawiera tylko naturalną mikroflorę, a jej skład chemiczny jest stabilny i bezpieczny. Nałęczowianka przypomina, że pragnienie ma dwa znaczenia. Do tego pierwszego, fizjologicznego, nie należy dopuszczać, pijąc odpowiednią ilość wody. Natomiast to drugie, w znaczeniu psychologicznym, czyli pragnienie życiowe, pasje, marzenia, cele i dążenia – warto w sobie pielęgnować i rozwijać.

Możesz również polubić…