Nowości

Poznaj AVON True Lash Genius 5w1 – pierwszą na świecie maskarę, która powstała w odpowiedzi na miliony komentarzy w social mediach

Marzysz o idealnym wachlarzu rzęs? Wypróbuj tusz AVON True Lash Genius 5w1, który może wszystko. To maskara, dzięki której każde Twoje zdjęcie na Instagramie będzie #flawless! Jak to możliwe? AVON stworzył specjalny algorytm, który przeanalizował miliony komentarzy w social mediach, by dowiedzieć się, o jakim tuszu marzą beauty fanki na całym świecie. Tak powstała ona – maskara genialna! AVON True Lash Genius ma wszystko, czego oczekujesz od tuszu! Tak naprawdę to Wy ją stworzyłyście!

#TuszGeniusz

AVON True Lash Genius 5 w 1 to mascara, która dzięki specjalnej żelowej formule, zapewnia pogrubienie, wydłużenie, rozdzielenie, uniesienie i głęboki kolor. Precyzyjną aplikację ułatwia „wielozadaniowa” szczoteczka z włoskami o różnej długości, która dociera do najkrótszych rzęs. Efekt? Idealny, instagramowy makijaż oczu, o którym zawsze marzyłaś!

Mascara Lash Genius pozwala uzyskać efekt genialnego make-upu! Produkt dostępny jest w dwóch odcieniach: głębokiej czerni i ciemnego brązu.

Mascarę AVON True Lash Genius można zamówić u Ambasadorek Piękna AVON, w tym za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez iKatalog AVON oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach. Kupując produkty AVON od Ambasadorek Piękna, wspierasz ich przedsiębiorczość.

Tusz do rzęs AVON True Lash Genius, poj. 10 ml, będzie dostępny od 25.07.2019 w katalogu AVON 11/2019 w cenie od: 21,99 zł

Możesz również polubić…