Pełne mocy piękno. Odważna przyszłość.

NOWA limitowana edycja Pretty Powerful Pot Rouge

Od chwili powstania w 2019 roku, Fundacja Bobbi Brown Pretty Powerful Fund – przekazała blisko 1,5 miliona dolarów organizacjom, których głównym celem jest promowanie równości płci poprzez edukację dziewcząt. Wzmacniając pozycję dziewcząt poprzez edukację, dajemy następnym pokoleniom kobiet nieograniczone możliwości kreowania swojej własnej przyszłości — a to dopiero początek.

Wraz z naszą NOWĄ limitowaną edycją Pretty Powerful Pot Rouge w pełni wykorzystasz każdy dzień. Zapewni Ci to odrobina koloru na ustach i policzkach oraz odważny design nowojorskiej artystki Jade Purple Brown, która ożywia nasze przesłanie „Pretty Powerful” swoimi  wyrazistymi projektami i pełnymi życia kolorami.

Jade Purple Brown jest wszechstronną artystką, pracującą jako ilustratorka, designerka i dyrektorka kreatywna. W jej pracach odnajdujemy mocno zarysowane sylwetki, żywe kolory i przesłanie optymizmu, które wspólnie tworzą nowe, dynamiczne uniwersum promujące indywidualizm i wzmacnianie pozycji kobiet.

„Nowe opakowanie Pretty Powerful Pot Rouge przepełnia siła i pewność siebie. Stanowi ono jasny przekaz tego, jak chciałabym, aby czuły się wszystkie oglądające moją sztukę kobiety”. – Jade Purple Brown

Projekt edycji limitowanej to hołd dla Bobbi Brown za zaangażowanie marki na rzecz wzmacniania pozycji kobiet. Okaż swoje wsparcie używając wielofunkcyjnej formuły do makijażu policzków i ust, stworzonej, aby dobrze się czuć i wyglądać w stylu „Pretty Powerful”.

Wielofunkcyjna formuła z misją wzmacniania pozycji kobiet.

Nasz bestseller – wielofunkcyjny produkt: pomadka i róż w jednym – jest oferowany w kompakcie wyposażonym w lusterko, co ułatwia jego aplikację. Łączy w sobie kremową formułę Pot Rouge z odcieniem w limitowanej edycji, który nadaje naturalny, delikatny rumieniec policzkom i lekki efekt koloru ustom.

  • Wielofunkcyjny kosmetyk do makijażu ust i policzków.
  • Kremowa, łatwa w użyciu formuła (bez użycia pędzla!).
  • Niewielki rozmiar idealny do noszenia w kosmetyczce czy torebce.

Produkty dostępne w sprzedaży w marcu 2023 roku w wybranych perfumeriach Douglas, na douglas.pl oraz w sprzedaży wysyłkowej