Nowości

Prezenty od Samarité Podaruj najbliższym odpowiedź na pytanie o wieczną młodość…

Wręczanie prezentów to wyraz miłości i możliwość ofiarowania swojej troski zaklętej w starannie wybranym upominku. A kosmetyki od Samarité to dowód na to, że można podarować obietnicę pięknej skóry – absolutnej równowagi i harmonii, która się spełni!

Samarité to esencja tego, co najskuteczniejsze i najprzyjemniejsze w użyciu. To mądrość, wiedza i poznanie. To świadomość, że nie można składać pustych obietnic. Unikalna kompozycja 33 potężnych aptecznych ziół, znanych od tysięcy lat, ma dosłownie magiczne działanie, jakiego nikt do tej pory nie doświadczył. Teraz tajemnicę pięknej skóry twarzy i ciała można podarować. Oto trzy wyjątkowe zestawy prezentowe skrywające przemyślane i oryginalne receptury w pełni odpowiadające na absolutnie wszystkie problemy skóry. Ale na uwagę zasługują także opakowania. Królewska czerwień jest tłem dla scen rodem z baśni – tajemniczych i pełnych magii. Wszystkie są wyjątkowe, ale to to w kształcie cukierka jest najbardziej niepowtarzalne, prawda?

SAMARITÉ GIFT SET: DIVINE DIVINE ELIXIR I DIVINE CREAM

Ta Wielka Księga Pielęgnacji zawiera w sobie wszelką niezbędną wiedzę, aby zadbać o skórę twarzy, a produkty zostały dobrane tak, by idealnie zaspokoić potrzeby cery w każdym wieku i na wszystkich jej poziomach. Sekretem skuteczności tego unikalnego duetu – Divine Cream oraz Divine Elixir – jest jego wielowymiarowe działanie. Bogactwo najpotężniejszych naturalnych składników aktywnych i biotechnologicznie zaawansowanych substancji nowej generacji pozwoliły stworzyć produkty mające niemalże magiczne działanie, jakiego do tej pory nikt nie doświadczył. Dogłębnie i długotrwale nawilżona, pełna blasku, ukojona, bez oznak zmęczenia, za to z efektem liftingu – taka jest skóra oddana w ręce tego zestawu Samarité.

Cena: 299,99 zł

SAMARITÉ GIFT SET: DIVINE & SUPREME: DIVINE CREAM I SUPREME BALM

Ta Wielka Księga Pielęgnacji czerpie z natury to co najlepsze i łączy je z tym, co najnowsze w nauce, dzięki czemu skrywa w sobie sekret tego, jak zadbać o skórę twarzy i całego ciała. Zestaw polecany jest dla osób stawiających na kompleksową pielęgnację i szukających produktów, które łączą pradawne receptury z inteligentnymi formułami. Divine Cream dedykowany jest do każdej cery – od normalnej, przez przesuszoną po tę borykającą się z rozszerzonymi naczynkami czy innymi niedoskonałościami. Nawilża, zagęszcza, spłyca zmarszczki. Natomiast Supreme Balm to balsam do zadań specjalnych dla skóry suchej i problematycznej, która wymaga ukojenia i naprawy, a nawet redukcji przebarwień, blizn i rozstępów. To kosmetyk i preparat leczniczy w jednym!

Cena: 249,99 zł

MINI SAMARITÉ GIFT SET: MINI SUPREME BALM I MINI SUPREME CLEANSER

Kultowe kosmetyki Samarité w wersji mini, które zawsze warto mieć pod teraz w unikalnym zestawie o kształcie cukierka. W środku Supreme Cleanser czyli prebiotyczny żel dla oczyszczenia skóry, który jest tak skuteczny, że nazwano go nadzwyczajnym. Z czułością usuwa makijaż i skrupulatnie oczyszcza skórę twarzy, okolic oczu i całego ciała. Doskonałym uzupełnieniem podstawowej, a zarazem kompleksowej pielęgnacji, jest Supreme Balm. To preparat wielozadaniowy, dzięki któremu nie musisz już mieć wielu produktów na różne problemy, bo wystarczy jeden na każdy z nich. Balsam w wersji mini doskonale nie zawiera wody, a przy tym błyskawicznie zespaja się ze skórą. Jest także bardzo wydajny – do 3 ml pozwala pokryć całe ciało, dlatego wersja mini starczy naprawdę na długi czas.

Cena: 85,99 zł

Możesz również polubić…