Nowości

Promienny start – pielęgnacja w słonecznym sezonie

NAKŁADANIE KREMÓW Z FILTREM SPF TO PODSTAWA. ALE CZY WIESZ, ŻE MOŻESZ ZROBIĆ DLA SWOJEJ SKÓRY DUŻO WIĘCEJ, DOKŁADAJĄC DO CODZIENNEGO RYTUAŁU PIELĘGNACYJNEGO DOSŁOWNIE KILKA PROSTYCH GESTÓW. CHCESZ JE POZNAĆ?

MOCNO NAWILŻAJĄCE LUB PEŁNE ANTYOKSYDANTÓW SERUM NAŁOŻONE PRZED FILTREM PRZECIWSŁONECZNYM WZMACNIA NATURALNE MOŻLIWOŚCI FOTOOCHRONNE SKÓRY. DOŁÓŻ DO TEGO WARSTWĘ LEKKIEGO KREMU NAWILŻAJĄCEGO I BĘDZIE JESZCZE LEPIEJ. UCHRONISZ CERĘ PRZED POPARZENIEM SŁONECZNYM, PRZEDWCZESNYM STARZENIEM SIĘ ORAZ INNYMI ZAGROŻENIAMI WYNIKAJĄCYMI Z NADMIERNEJ EKSPOZYCJI NA SŁOŃCE.

Krótki przewodnik po słonecznej ochronie

Wystarczy przestrzegać kilku podstawowych zasad i dołożyć odpowiednią pielęgnację, aby zapomnieć o niemiłych stronach słonecznego sezonu i mieć po nim jedynie przemiłe pamiątki.

  1. Ogranicz czas przebywania na słońcu w godzinach od 10:00 do 14:00, kiedy promienie słoneczne są najbardziej intensywne.
  2. Regularnie i zgodnie z zaleceniami używaj filtrów przeciwsłonecznych o szerokim spektrum działania i wartości SPF co najmniej 30.
  3. Nakładaj ponownie krem przeciwsłoneczny co kilka godzin, ale jeśli mocno się pocisz lub pływasz – zawsze po wytarciu skóry ręcznikiem.
  4. Sięgaj po sprawdzone produkty, marek, do których masz zaufanie. Nie warto oszczędzać na zdrowiu! Nasze sprawdzone typy to:

Mediderma Sunyses MD Protect & Repair Fotoprotektor SPF 50 to liposomowy fotoprotektor o konsystencji żelu-kremu, z enzymami naprawczymi. Zapewnia on skórze długotrwałe działanie fotoochonne (SPF50) i pomaga naprawić uszkodzenia komórek wywołane promieniowaniem UV.

Mediderma SUNYSES MD PROTECT & REPAIR fotoprotektor SPF 50 190 ZŁ/30 ML

Sesderma Repaskin Silk Touch Color Fotoprotector SPF 50 to koloryzujący fotoprotektor słoneczny
o jedwabistym wykończeniu. Dzięki zawartości filtrów chemicznych jest dostosowany do każdego rodzaju skory i każdego fototypu. Innowacyjna technologia SHIELD-SYSTEM, nie tylko chroni, ale też zapobiega uszkodzeniom komórkowym i zwalcza fotostarzenie. Nowa, innowacyjna konsystencja, jedwabista w dotyku, niewidoczna na skórze. Wyrównuje koloryt.

Sesderma Repaskin Silk Touch Color Fotoprotector SPF 50 166 ZŁ/50 ML

EISENBERG PARIS Ideal Protection – to ideał dla miejskich pracoholiczek, które jednak cenią zdrową, młodą skórę. Ten jeden produkt działa przeciw promieniowaniu UV, ekspozycji na światło niebieskie oraz zanieczyszczeniom środowiskowym. To luksusowe 3 w 1 plus przyjemność stosowania.

SPRAWDŹ: EISENBERG Paris Ideal Protection 605 ZŁ/50 ML

Wszystkie produkty EISENBERG Paris dostępne są stacjonarnie w SEPHORA i na sephora.pl.

Medilâge anti âge – bo o skórę trzeba także dbać o wewnątrz. To jest formuła łącząca dwa opatentowane składniki. AstaPure®Arava i TetraSOD® radykalnie wpływają na zmniejszenie liczby zmarszczek oraz poprawiają nawilżenie i elastyczność skóry.

SPRAWDŹ: Medilâge anti âge 495 ZŁ/30 KAPSUŁEK

Możesz również polubić…