Dla mam,Nowości

Pufa w dziecięcym pokoju – modny i funkcjonalny dodatek

Pufa_Lamps_and_Co

Dziecięcy pokój to miejsce pełne radości, śmiechu i wesołej zabawy. Dlatego też warto podkreślić pozytywną atmosferę odpowiednim wystrojem. Do pokoju malucha warto wybierać meble i dodatki, które będą kolorowe i miały zabawne dziecięce motywy. Przykładem mogą być tutaj produkty polskiej firmy Lamps&Co., która w swojej ofercie posiada zarówno meble jak i dodatki do dziecięcego pokoju. Wszystkie produkty zrobione są z wysokiej klasy materiałów, w wesołych kolorach. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza pufy, które mogą mieć różnorodne zastosowanie.

Pufa_Lamps_and_Co

Pufy są w pełni dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci – są lekkie, wytrzymałe i niezwykle praktyczne. Mogą służyć zarówno jako siedzisko, niewielki stoliczek, podnóżek, podpórka, a nawet poduszka i to nie tylko dla maluchów. Również starsze dzieci, a nawet rodzice mogą korzystać z nich korzystać. Mebel ten może być podnóżkiem na czas karmienia piersią czy wygodnym siedziskiem do usypiania dziecka.

Pufa_Lamps_and_Co

Tak uniwersalne zastosowanie pufy jest możliwe dzięki jej rozmiarom (45 cm średnicy i 25 cm wysokości), a także kolistemu kształtowi – sprawia to, że jest ona wygodna dla osoby w każdym wieku.

Pufa_Lamps_and_Co

Pufy Lapms&Co. to także ulubieni „towarzysze” dla maluszków, które zaczynają samodzielnie siadać, raczkować czy stawiać pierwsze kroki. Pufy są niezwykle miękkie, więc będą doskonałą asekuracją dla maluszka. Jednocześnie są na tyle lekkie, by dziecko mogło samodzielnie je podnieść i bawić się nimi lub nosić jak przytulankę.

Pufa_Lamps_and_Co

Poszewki, które otulają pufy wykonane są z najwyższej klasy materiałów – bawełny podszytej wytrzymałą pikówką. Sprawia to, że mebel ten jest wytrzymały i nie traci swojego kształtu – przez cały czas użytkowania wygląda tak samo efektownie. Obicie jest zapinane na suwak, dzięki czemu w razie potrzeby można je zdjąć i uprać. Wkład siedziska wykonany został z surówki bawełnianej, wypełnionej styropianowym granulatem. Powoduje to, że jest ono miękkie i jednocześnie dopasowuje swój kształt do ciała dziecka.

Pufa_Lamps_and_Co

Wszystkie tkaniny wykorzystywane przez Lamps&Co. posiadają certyfikaty Oeko-Tex Standard 100 i CE.

Pufy, lampy i poduchy Lamps&Co. można nabyć w sklepie internetowym www.babymama.pl

Pufa_Lamps_and_Co

Ceny produktów polskiej marki Lamps&Co.:

Pufy – 249 zł

Poduszki – 89 zł
Lampy – 299 zł
Abażury – 160 zł

Możesz również polubić…