Zima to trudny czas dla naszego organizmu. Brak promieni słonecznych, dieta uboga w witaminy oraz brak ruchu na świeżym powietrzu powoduje, że jesteśmy zmęczeni, ospali i mamy ogólne złe samopoczucie. Wiosną gdy przyroda zaczyna budzić się do życia, warto zadbać o swoją kondycję. To idealny czas na przeprowadzenie detoksykacji organizmu. Usunięcie nagromadzonych złogów i toksyn pozytywnie wpłynie na nasze ciało i umysł. Poprawie ulegnie też skóra, włosy i paznokcie. Oczyszczenie pomaga także usprawnić pracę wielu narządów oraz przyspieszyć metabolizm. To również dobry początek do wprowadzenia zmian  dotychczasowych nawyków żywieniowych i stylu życia na zdrowszy.

Po co stosować detoks?

Rozwój cywilizacyjny, choć bez wątpienia bardzo użyteczny dla świata, ma także szkodliwy wpływ na nasz organizm i jego prawidłowe funkcjonowanie. Każdego dnia narażeni jesteśmy na kontakt z niezliczoną ilością zanieczyszczeń zawartych w powietrzu, wodzie a nawet w jedzeniu. Dodatkowo żyjemy w ciągłym biegu i stresie, niedosypiamy. Aby zaoszczędzić trochę czasu kupujemy gotowe obiady lub jemy fast foody. Niestety nasze ciało jak gąbka błyskawicznie chłonie toksyny, z którymi mamy kontakt, a następnie wkłada sporo wysiłku w to, aby je zneutralizować. Na skutek tego niewiele energii pozostaje na codzienne oczyszczenie i odnowę. W konsekwencji prowadzi to do ogólnego pogorszenia się stanu zdrowia, co w połączeniu ze skumulowanymi toksynami może objawiać się szeregiem różnych nieprzyjemnych dolegliwości – począwszy od notorycznego zmęczenia, po skłonność do infekcji, migreny, problemy skórne, a nawet choroby nowotworowe i zawał serca.

Komu potrzebny jest detoks?

W dzisiejszych czasach oczyszczanie organizmu jest dla nas wręcz niezbędne. Regularne stosowanie detoksu pomaga usunąć nagromadzone toksyny oraz pozbyć się negatywnych skutków, które wynikają z naszego nie zawsze zdrowego stylu życia. Taka kuracja pomoże uporać nam się z różnymi dolegliwościami takimi jak:  nieprzemijające zmęczenie, problemy z koncentracją czy bezsenność i nawracające bóle głowy. Zatruty organizm może wywoływać różnego rodzaju problemy trawienne oraz zaburzenie metabolizmu, co w konsekwencji prowadzi do nadwagi. Na szczęście w bardzo prosty sposób możemy pozbyć się toksyn i oczyścić nasz organizm. Podstawę takiego detoksu powinna stanowi dieta, która opiera się głównie na świeżych, nieprzetworzonych i ekologicznych warzywach oraz owocach oraz kuracje ziołowe i odpowiednia suplementacja. Ta ostatnia w prosty sposób pozwoli uzupełnić wszelkie niedobory witamin, mikroelementów oraz substancji które są niezbędne do neutralizacji i pozbycia się szkodliwych związków z naszego organizmu. Z myślą o nich firma Pukka stworzyła suplement diety Clean Greens. 

CleanGreens_60 Caps 

Definitywne zielone oczyszczanie z 11-toma SUPER – składnikami.

Suplement diety Pukka Clean Greens to unikalny produkt, który wspiera naturalną zdolność organizmu do samooczyszczania oraz radzenia sobie z zanieczyszczonym środowiskiem a także wysoce przetworzoną żywnością. Ta odpowiednio skomponowana i skoncentrowana formuła nie tylko oczyszcza, ale także wzmacnia organizm! To jedyny na rynku suplement tak bogaty w super zieloną mieszankę wyjątkowych składników. Zawiera między innymi algi, wodorosty, zioła i kiełki nasion. Mają one działanie detoksykacyjne, oraz co bardzo istotne w procesie oczyszczania również odżywcze. Najwyższą jakość suplementu gwarantuje nam czyste ekologiczne pochodzenie upraw roślin, wykorzystanych do stworzenia tej kompozycji.

Pukka Clean Greens wspiera codzienne oczyszczenie i detoksykację organizmu. Alkalizuje i działa jako silny antyoksydant oczyszczający krew. Kuracja zalecana szczególnie osobom zmagającym się z nadwagą, zakwaszeniem organizmu, niedożywioną skórą, będących w stagnacji oraz cierpiącym na stany zapalne.

Czym wyróżnia się formuła Clean Greens:

 • Pokrzywa słynie z wysokiej zawartości minerałów, żelaza, fosforu, krzemu, witamin A,C,D,E,K. Działa tonizująco i oczyszcza krew.
 • Pietruszka pomaga usuwać z ciała szkodliwe kwasy dzięki swojej wysokiej zawartości minerałów i chlorofilu.
 • Kiełki jarmużu zawierają glukozynolany o działaniu silnie oczyszczającym
 • Sok z Trawy Pszenicznej wspiera procesy regeneracji dodatkowo zawiera wysokie stężenie chlorofilu, który stymuluje zdrowe działanie przeciwzapalne.
 • Spirulina to rodzaj niezwykłej, mikroskopijnej cyjanobakterii obecnej w świeżej wodzie. Zawiera łatwo przyswajalne białka i jest najbardziej bogatym w świecie roślin źródłem witaminy B12.
 • Chlorella jest znana z alkalizacji i oczyszczania krwi, a także zwiększenia odporności. Posiada tzw. Współczynnik Wzrostu Chlorelli, który bierze udział w naprawianiu komórek.
 • Świeże arktyczne wodorosty zawierają szeroki wachlarz makro i mikroelementów i są jednym z najbardziej odżywczych roślin na naszej planecie, ułatwiających absorpcję innych składników odżywczych.
 • Imbir wspaniale rozgrzewa i wspomaga trawienie oraz krążenie krwi.
 • Zielona Herbata zawiera polifenole, które pozwalają na ustawiczne neutralizowanie złego oddziaływania wolnych rodników.
 • Liść mięty pieprzowej to zioło silnie łagodzące układ trawienny.
 • Nasiona kopru poprawiają przyswajanie składników z układu trawiennego.

_0005_CleanGreens

Nie zawiera: mleka, ziarna pszenicy, glutenu, cukru ani soi.

Odpowiedni dla Wegetarian I Wegan.

Wyprodukowany bez genetycznie modyfikowanych organizmów.

Suplement diety Pukka Clean Greens został stworzony z zachowaniem zasad sprawiedliwego handlu i zrównoważonego rolnictwa ekologicznego, a jego unikalną recepturę opracował i sporządził wybitny specjalista ds. ziół oraz współwłaściciel Pukka Sebastian Pole.

Dla wzmocnienia  i osiągnięcia najlepszego efektu oczyszczania, Pukka w swoim asortymencie posiada również doskonałe produkty dopełniające oczyszczanie takie jak Sok z Aloesu oraz Herbatę Detox lub Detox with Lemon.

Produkty marki Pukka dostępne są w sklepie internetowym: http://oczyszczanie.biowitalni.pl/

PROMOCJA 10% na wszystkie produkty tej serii!

Pukka Clean Greens Cena: 89,00 zł / 60 kapsułek

Produkt posiada certyfikat Europejskiego Rolnictwa Ekologicznego oraz Soil Association.

Wybieraj świadomie

 • 100% naturalne składniki
 • Bez GMO
 • Certyfikat ekologiczny Soil Association
 • Certyfikat Europejskiego Rolnictwa Ekologicznego
 • Odpowiednie dla wegan
 • Odpowiednie dla wegetarian

Pukka w języku hindi oznacza doskonały, najwyższej jakości i odzwierciedla całą filozofię firmy oraz tworzonych przez nią produktów. Pukka to siła natury płynąca z serca Indii. Firma powstała w  Wielkiej Brytanii w 2001 roku jako efekt połączenia fascynacji starożytną filozofią zdrowia, dobrego samopoczucia Ajurweda oraz zielarstwem i ekologią. Rośliny wykorzystywane do produkcji są zawsze najwyższej jakości, uprawiane bez użycia pestycydów, a w czasie produkcji nie są dodawane żadne syntetyczne konserwanty. Pukka używa wyłącznie certyfikowanych ekologicznych składników, całkowicie wegetariańskich, pochodzących ze zrównoważonych źródeł.  Ścisła współpraca z rolnikami przy projektach mających na celu ochronę zagrożonych gatunków roślin to podstawowe priorytety firmy. Misją Pukki jest propagowanie świadomości, iż wszyscy jesteśmy wyjątkowi i posiadamy moc dbania o własne zdrowie w harmonii z naturą. Ajurweda mówi o przeżywaniu danego nam czasu w pełny sposób i utrzymywaniu siebie w doskonałej formie.