Nowości

RADICAL® Lash Architect Sposób na naturalnie piękny look!

Z roku na rok rośnie popularność subtelnych makijaży, kładących nacisk na podkreślenie naturalnego piękna i indywidualnych cech, dlatego pielęgnacja rzęs i brwi nabiera tu nowego znaczenia. To właśnie one odgrywają kluczową rolę w stworzeniu delikatnego look’u w stylu „make-up no make-up” uwydatniającego unikalną urodę każdej z nas. Z tą myślą marka RADICAL® opracowała serię Lash Architect, czyli trzy innowacyjne preparaty, które za sprawą multifunkcyjnych formuł regenerują, wzmacniają oraz stymulują wzrost rzęs i brwi, zapewniając pierwsze efekty już po 14 dniach stosowania!

RADICAL® Lash Architect Serum zagęszczające pobudzające wzrost rzęs

Skoncentrowane serum to specjalistyczny produkt, który wydłuża, pogrubia i zagęszcza rzęsy. Jego wegańska receptura jest bezzapachowa, wyjątkowo delikatna nawet dla bardzo wrażliwych oczu i zawiera aż 96% składników pochodzenia naturalnego. Resulook™ advanced  botanical ingredient* odżywia i pobudza wzrost rzęs. Baicapil™ zmniejsza ich wypadanie, wyraźnie je zagęszczając. Ekstrakt ze skrzypu wzmacnia i poprawia wygląd rzęs. Z kolei Lash Booster intensywnie pielęgnuje i pogłębia ich naturalny kolor.

RADICAL® Lash Architect Kuracja wzmacniająca regenerująca rzęsy i brwi

Nowatorska formuła kuracji, bogata jest w najwyższej jakości składniki, dzięki którym wykazuje silne działanie odżywcze, regenerujące i wzmacniające. Preparat doskonale pogrubia i zagęszcza rzęsy oraz brwi i stymuluje ich wzrost. Znajdziemy w nim 95% składników pochodzenia naturalnego. Oprócz wzmacniającego ekstraktu ze skrzypu w kuracji zawarto odżywiający i pobudzający wzrost rzęs i brwi Resulook™ advanced botanical ingredient*. Baicapil™ zmniejsza wypadanie i widocznie je zagęszcza, a Repair Booster, który jest połączeniem peptydów, inuliny i betainy, intensywnie pielęgnuje, nawilża oraz poprawia kondycję brwi i rzęs.

RADICAL® Lash Architect Szampon w piance do mycia rzęs naturalnych i przedłużanych

Wielofunkcyjny, delikatny szampon w piance to profesjonalny produkt do codziennego mycia i pielęgnacji rzęs sztucznych i naturalnych, brwi oraz twarzy. Wegańska receptura, zawiera aż 96% składników pochodzenia naturalnego. Nie podrażnia nawet bardzo wrażliwych oczu i nie odkleja rzęs. Fucocert® intensywnie koi, nawilża i wygładza. Naturalna betaina zmniejsza efekt drażniący detergentów i wyraźnie wzmacnia rzęsy oraz brwi. Ekstrakt ze skrzypu poprawia kondycję i ich wygląd. Z kolei delikatne detergenty łagodnie myją, nie podrażniając oczu.

*Resulook™ is a trademark of Lipotec S. A. or its affiliates.

RADICAL® Lash Architect Serum zagęszczające pobudzające wzrost rzęs: 41,99 zł/ 5 ml

RADICAL® Lash Architect Kuracja wzmacniająca regenerująca rzęsy i brwi: 41,99 zł/ 5 ml

RADICAL® Lash Architect Szampon w piance do mycia rzęs naturalnych i przedłużanych: 31,99 zł/ 50 ml

Możesz również polubić…