Na zdrowie,Nowości

Radykalna pielęgnacja z RADICAL med! Specjalistyczne szampony od Instytutu Dermokosmetyków IDEEPHARM

O ile kolor włosów zapisany jest w genach, o tyle ich kondycja to wypadkowa wielu czynników. Od codziennej pielęgnacji po ogólny stan zdrowia – to w jakim stanie są w danym momencie zależy od mnóstwa zmiennych. Dlatego tak ważne jest, by zwracać uwagę na kondycję włosów i reagować na ich zmieniające się wymagania. Dokładnie tak działają szampony z linii Radical med, które odpowiadają na bardzo sprecyzowane potrzeby włosów.

Niedawno jeszcze silne i mocne, teraz delikatne i kruche. Zwykle normalne, obecnie z tendencją do przetłuszczania albo łupieżem. Pogarszający się stan włosów jest wskazówką na to, że w organizmie lub zabiegach pielęgnacyjnych zaszły niepożądane zmiany. Najważniejsze jest zdiagnozowanie źródła problemu, drugim krokiem jest zaś wdrożenie odpowiedniej, „celowanej” pielęgnacji. RADICAL med od Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm to seria dostępnych bez recepty środków pielęgnujących, w tym kilku różnych szamponów, które jednocześnie wzmacniają naturalny mikrobiom skóry i pozytywnie wpływają na kondycję włosów.

Wybierz szampon pomagający rozwiązać aktualne problemy z włosami

Silnie zniszczone włosy wzmocnić i zregenerować pomoże Szampon odbudowujący z linii RADICAL med. Jest przeznaczony do mycia i pielęgnacji włosów suchych, łamliwych, rozdwajających się, osłabionych zabiegami mechanicznymi i termicznymi oraz polecany dla osób po chemioterapii. Jego skoncentrowana formuła nawilża skórę głowy i odbudowuje warstwę ochronną włosa, dzięki czemu staje się on odporny na uszkodzenia i odzyskuje blask.

RADICAL med Szampon przeciwłupieżowy przeznaczony jest natomiast do mycia i pielęgnacji włosów z problemem łupieżu. Zastosowane w nim składniki: aktywny kompleks zwalczający łupież Biostatic Antidandruff 4HC, ekstrakt z białej wierzby, cynk PCA i inutec poprawiają kondycję włosów i skóry głowy oraz łagodzą podrażnienia. Kosmetyk dokładnie oczyszcza i pielęgnuje, skutecznie usuwa łupież i zapobiega jego nawrotom, likwiduje swędzenie i zaczerwienienie. Sprawia, że włosy lepiej się rozczesują i układają, stają się miękkie, sprężyste i lśniące.

Idealny wybór do mycia i pielęgnacji włosów przetłuszczających się to RADICAL med Szampon normalizujący. Zawarte w nim składniki aktywne przywracają naturalną równowagę skóry głowy, łagodzą podrażnienia i niwelują uczucie swędzenia. Szampon dokładnie oczyszcza i pielęgnuje skórę głowy oraz włosy, reguluje pracę gruczołów łojowych i zmniejsza wydzielanie sebum, zapobiegając przetłuszczaniu włosów i przywraca naturalną równowagę skóry głowy. Ponadto sprawia, że włosy lepiej się rozczesują i układają, dłużej pozostają lekkie i świeże.

RADICAL MED Szampon odbudowujący, cena: 300 ml/23 zł

RADICAL MED Szampon przeciwłupieżowy, cena: 300 ml/23 zł

RADICAL MED Szampon normalizujący cena: 300 ml/23 zł

Możesz również polubić…