Nowości

REMÉ – Wewnętrzne wsparcie dla Twojego naturalnego piękna

GŁADKA, ELASTYCZNA SKÓRA,  ZDROWE WŁOSY I MOCNE PAZNOKCIE TO SYNONIMY ZDROWIA, WITALNOŚCI I… MŁODOŚCI. NIEZALEŻNIE OD WIEKU KAŻDA Z NAS PRAGNIE CZUĆ SIĘ WYJĄTKOWO. ŚWIADOME I HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO PIELĘGNACJI MOŻE POMÓC ZACHOWAĆ MŁODY WYGLĄD NA DŁUŻEJ, A JEDNOCZEŚNIE ZAPEWNIĆ NAM DOBRE SAMOPOCZUCIE. POZNAJ KOLAGENOWĄ FORMUŁĘ PIĘKNA REMÉ. TO KOMPOZYCJA BIOAKTYWNYCH PEPTYDÓW KOLAGENOWYCH VERISOL® ORAZ WITAMIN I MINERAŁÓW WSPIERAJĄCA TWOJĄ URODĘ OD WEWNĄTRZ.

Wiele z nas przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu. Stosujemy dziesiątki kosmetyków i poświęcamy bardzo dużo czasu, by jak najdłużej cieszyć się piękną i gładką skórą. Czasami metodą prób i błędów szukamy sposobu na zachowanie młodości. Jednak obok codziennej pielęgnacji, stosowania zrównoważonej diety i prowadzenia zdrowego trybu życia, równie ważne może okazać się dodatkowe wsparcie od wewnątrz. REMÉ pomoże Ci wspierać naturalny urok.

KOLAGEN – KLUCZ DO PIĘKNA

Kolagen jest głównym białkiem strukturalnym naszego ciała i stanowi około 30% wszystkich białek w organizmie ludzkim. Ma on istotne znaczenie dla stawów, kości, mięśni, więzadeł i ścięgien jako składnik budulcowy, ale także kondycji skóry, włosów i paznokci, dlatego nazywany jest często „białkiem młodości”.

REMÉ zawiera VERISOL® – bioaktywne peptydy kolagenowe, które mają opatentowany profil peptydowy, zoptymalizowany do wspierania piękna od wewnątrz. 2500 mg to potwierdzona badaniami efektywna porcja bioaktywnych peptydów kolagenowych. Badania wykazały, ze po 3 mcach przyjmowania nastąpiła redukcja zmarszczek wokół oczu i poprawa elastyczności skóry.

REMÉ TO INNOWACYJNA FORMUŁA WSPIERAJĄCA NASZE PIĘKNO OD WEWNĄTRZ.

SKŁADNIKI AKTYWNE REMÉ POZYTYWNIE WPŁYWAJĄ NA WYGLĄD I KONDYCJĘ:

Kolagenowa formuła piękna REMÉ to kompozycja bioaktywnych peptydów kolagenowych VERSIOL® oraz witamin i minerałów, które wspierają zdrowie skóry, włosów i paznokci.

Aktywne składniki REMÉ:

2500 mg kolagenu VERISOL® –potwierdzona badaniami efektywna porcja.

Witamina A, witaminy z grupy B (ryboflawina, niacyna, biotyna), cynk
i jod pomagają zachować zdrową skórę, a miedź pomaga w utrzymaniu jej prawidłowej pigmentacji.

Witamina C – pomaga w produkcji kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry.

Witamina C, cynk, miedź, selen i mangan pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, który przyspiesza starzenie się skóry.

Biotyna, cynk i selen pomagają zachować zdrowe włosy, a miedź pomaga w utrzymaniu ich prawidłowej pigmentacji.

Cynk i selen pomagają zachować zdrowe paznokcie.

Preparat nie zawiera laktozy, jest bezglutenowy oraz bez dodatku cukrów (zawiera naturalnie występujące cukry).

Formuła REMÉ to wygodna do stosowania forma proszku w trzech smakach do wyboru. Dzięki tej formie możesz przyjąć odpowiednią porcję kolagenu za jednym razem, bez konieczności łykania wielu kapsułek. Peptydy kolagenowe w formie proszku cechuje również wysoka przyswajalność. Na rynku dostępne są również gotowe formy płynne,  natomiast te zazwyczaj zawierają konserwanty.

REMÉ dostępne jest w trzech wersjach smakowych:

  • truskawka + opuncja figowa
  • pomarańcza + marakuja
  • neutralny

KORZYŚCI STOSOWANIA PREPARATÓW ZAWIERAJĄCYCH VERISOL®:

VERISOL® to  specjalna kompozycja peptydów kolagenowych. . Podawany doustnie VERISOL® pielęgnuje skórę, włosy i paznokcie od wewnątrz. Skuteczność produktu VERISOL® wykazano w licznych badaniach klinicznych.

#POPRAWA ELASTYCZNOŚCI SKÓRY

Randomizowane, podwójnie zaślepione, kontrolowane placebo badanie z udziałem 69 kobiet w wieku od 35 do 55 lat wykazało, że doustne przyjmowanie VERISOL® w ilości 2,5 g/dobę przez okres 8 tygodni prowadzi do znacznej poprawy elastyczności skóry w porównaniu z grupą kontrolną, a efekty były zauważalne już po 4 tygodniach suplementacji. Tendencja ta utrzymywała się  przez cały okres suplementacji VERISOL® oraz 4 tygodnie po jej zakończeniu, przy czym pozytywny wpływ kuracji VERISOL® na elastyczność skóry był bardziej wyraźny u kobiet w wieku powyżej 50 lat. j[1].

#REDUKCJA WIDOCZNOŚCI ZMARSZCZEK

Badanie kontrolowane placebo z udziałem ponad 100 kobiet w wieku od 45 do 65 lat pokazuje, że doustne podawanie produktu VERISOL® (2,5 g/dobę) znacznie redukuje objętość zmarszczek wokół oczu, a tym samym zmniejsza ich widoczność, z pierwszymi rezultatami widocznymi po 4 tyg., a bardziej wyraźnymi po 8 tyg. suplementacji (średnio o 20% w porównaniu do grupy kontrolnej)[2].

#POPRAWA PROFILU POWIERZCHNI SKÓRY (FALISTOŚĆ) I REDUKCJA WIDOCZNOŚCI CELLULITU

Randomizowane badanie z podwójnie ślepą próbą, kontrolowane placebo, z udziałem 105 kobiet (z których 97 ukończyło program) w wieku od 24 do 50 lat, wykazało, że codzienna suplementacja 2,5 g VERISOL® znacznie zmniejszyła widoczność cellulitu na udach po 3 miesiącach u kobiet
z BMI wynoszącym <25. W porównaniu z grupą przyjmującą placebo, VERISOL® zmniejszył również falistość skóry na udach, a efekt ten był statystycznie istotny po 6 miesiącach suplementacji.[3].

#MOCNE PAZNOKCIE

Dla kobiet zadbane dłonie są nieodłączną częścią atrakcyjnego wyglądu. Jednak wiele z nas ma problem ze słabymi i rozdwajającymi się paznokciami. Bioaktywne peptydy kolagenowe® VERISOL® mogą pomóc w poprawie wyglądu paznokci i zwiększyć ich wytrzymałość. Badanie z udziałem 24 kobiet wykazało zmniejszenie częstotliwości występowania pęknięć i odprysków na paznokciach, osiągając spadek o 42% po 6 miesiącach suplementacji VERISOL® (2,5 g/dobę). Zdecydowana większość uczestników, 80%, zauważyła poprawę wyglądu swoich paznokci i była zadowolona ze skuteczności schematu VERISOL®. Ponadto 75% postrzegało swoje paznokcie jako mocniejsze[4].

#PIĘKNE WŁOSY

W randomizowanym, kontrolowanym placebo badaniu oceniano wpływ produktu VERISOL® na grubość włosów. Badanie przeprowadzono u 44 kobiet w wieku od 39 do 75 lat, które suplementowały 2,5 g VERISOL® na dobę lub placebo przez 16 tygodni. Stosowanie VERISOL® doprowadziło do statystycznie istotnego wzrostu grubości włosów, podczas gdy niewielki spadek zaobserwowano w grupie placebo, potwierdzając korzyści ze stosowania VERISOL® w celu poprawy struktury włosów[5].


[1] Proksch E. et al. Oral Supplementation of Specific Collagen Peptides Has Beneficial Effects on Human Skin Physiology: A Double-Blind, Placebo-Controlled Study. Skin Pharmacol Physiol 2014, 27:47-55.  .

[2] Proksch E. et al. Oral Intake of Specific Bioactive Collagen Peptides Reduces Skin Wrinkles and Increases Dermal Matrix Synthesis. Skin Pharmacol Physiol 2014, 27:113-119.

[3] Schunck M. et al. Dietary Supplementation with Specific Collagen Peptides has a Body Mass Index-Dependent Beneficial Effect on Cellulite Morphology. J Med Food 2015, 18:1340–1348.

[4] Hexsel D. et al. Oral supplementation with specific bioactive collagen peptides improves nail growth and reduces symptoms of brittle nails. J Cosmet Dermatol. 2017, 00:1-7

[5] Oesser S. The oral intake of specific Bioactive Collagen Peptides has a positive effect on hair thickness. Nutrafoods 2020, 1:134-138

Możesz również polubić…