Nowości

Revlon Mega Multiplier™ Mascara Rewolucyjna formuła łącząca specjalne włókna z technologią 360º

Marzysz o rzęsach przyciągających uwagę? REVLON przedstawia nową maskarę Mega Multiplier™.
Jej formuła łączy unikalne włókna z technologią otulającą rzęsy 360º, zapewniając wyjątkową objętość oraz ekstremalne wydłużenie.

TECHNOLOGIA 360º

W przeciwieństwie do tradycyjnych maskar, REVLON Mega Multiplier™ zawiera poliuretanową bazę kopolimerową, która zapewnia trwałość wodoodpornego tuszu, a jednocześnie pozwala na łatwy demakijaż za pomocą ciepłej wody. Po nałożeniu tuszu, kopolimer tworzy przylegającą otoczkę wokół każdej rzęsy, która nie rozmazuje się i nie osypuje.

FORMUŁA MIKRO WŁÓKIEN

Formuła zawierająca specjalne włókna pogrubia i wydłuża rzęsy, a w połączeniu z technologią  360º zapewnia spektakularny efekt przez cały dzień.

Marka REVLON idzie o krok dalej stosując w maskarze Mega Multiplier™ nie jeden, a dwa zupełnie różne kształty mikro włókien – o przekroju trójkąta i serca. Pozwala to zbudować spektakularną objętość i długość rzęs.

CECHY / KORZYŚCI / GŁÓWNE SKŁADNIKI:

  • Szczoteczka Mega Lash™ pozwala dotrzeć nawet do najkrótszych włosków
  • Nie osypuje się i nie rozmazuje
  • Wyjątkowa formuła zawiera unikalne mikro włókna o dwóch różnych kształtach, które otulają rzęsy nadając im niesamowitą objętość i długość
  • Technologia 360º otacza rzęsy i utrzymuje włókna na miejscu przez cały dzień. Maskarę można łatwo zmyć ciepłą wodą, delikatnie pociągając za rzęsy

UWAGA: otoczka otulająca włoski podczas demakijażu może przypominać rzęsy, ale jest to tylko powłoka kopolimerowa

  • Dostępna w 2 kolorach

 

CENA DETALICZNA: 59,90 zł

 

Możesz również polubić…